Четвер 14 грудня 2017 р. 10:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Тепло почало надходити до житлових будинків міста

Відсьогодні у Чернігові стартував опалювальний сезон. Тепло почало надходити до житлових будинків міста.

Проте, слід наголосити, що мережі прогріватимуться поступово. Теплогенеруючі підприємства подають гарячу воду до будинку, а вже пустити тепло в мережі будинку - відповідальність ЖЕКів, ОСББ, ЖБК чи інших підприємств, що обслуговують будинки, споруди та прибудинкові території.

Можуть дещо затримувати підключення будинків до подачі тепла випадки протікання систем опалення. Якщо такий випадок фіксується, то спочатку ліквідується протікання, а потім поновлюється подача гарячої води в мережу будинку.

Працівники теплових та обслуговуючих будинки підприємств об`єднали зусилля для пришвидшення процесу подачі тепла в оселі чернігівців. Тож найближчим часом тепло з`явиться в усіх помешканнях міста.

За інф. Управління ЖКГ Чернігівської міської ради
12 жовтня 2017 р.