Понеділок 23 жовтня 2017 р. 05:14 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

З 12 жовтня у Чернігові розпочинається опалювальний сезон 2017-2018 років

У Чернігові 12 жовтня з 8 години ранку у житловому фонді міста розпочинається опалювальний сезон 2017-2018 років. Відповідне розпорядження підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Згідно з документом Публічному акціонерному товариству «Облтеплокомуненерго», комунальному енергогенеруючому підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ фірми «ТехНова», приватному підприємству «Спеціальна енергетична компанія», публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації «Чернігівгаз», підприємствам та організаціям міста, що мають на балансі відомчі котельні, доручено розпочати опалювальний сезон 2017-2018 років та подавати тепло з урахуванням середньодобової температури зовнішнього повітря з 08 годин 12 жовтня 2017 року житловому фонду комунальної власності територіальної громади міста Чернігова, кооперативним житловим будинкам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, приватному житловому фонду, відомчому житловому фонду підприємств та установ, іншим споживачам теплової енергії міста.

11 жовтня 2017 р.