П’ятниця 21 вересня 2018 р. 05:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Чернігів піднявся в рейтингу інвестиційної ефективності міст України

За підсумками IІ кварталу 2017 року Чернігів посів 19–ту сходинку в рейтингу інвестиційної ефективності міст України, який складається рейтинговим агентством «Євро-Рейтинг». Загальна оцінка інвестиційної ефективності Чернігова склала 148 балів, що відповідає середньому рівню (ineD). У порівнянні з результатами І кварталу 2017 року (131 бал) місто піднялося на чотири позиції.

Такий же середній рівень мають українські міста: Харків, Черкаси, Житомир та Миколаїв.

Мета рейтингу інвестиційної ефективності - визначити, який результат від залучення інвестицій отримав той чи інший регіон.

Дослідження проводяться щоквартально по 22 обласних центрах України, без Сєвєродонецька та Краматорська і по 8 містах обласного значення: Олександрія, Бердичів, Біла Церква, Дрогобич, Ізмаїл, Кам'янське, Каховка, Кременчук. Підсумковий рейтинг базується на оцінці результатів за двома складовими: інвестиційна активність (капітальні інвестиції, іноземні інвестиції та будівельні роботи) і соціально-економічний ефект від інвестицій (заробітна плата, введення житла в експлуатацію, працевлаштування безробітних та надані послуги).

Крім того, результати дослідження дозволяють оцінити інвестиційну привабливість міста - через зростання або зниження інвестиційної активності, а також є непрямою оцінкою ефективності діяльності місцевої влади по реалізації своїх соціально-економічних функцій.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

11 жовтня 2017 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.