П’ятниця 15 грудня 2017 р. 14:14 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Розпочалися заняття «Університету 60 плюс»

13 жовтня до Дня захисника України та Дня українського козацтва відбудеться перше заняття історичного факультету «Університету 60 плюс» -  «Уклін вам, хто край свій боронить», за участю представника Українського інституту національної пам’яті, головного спеціаліста з регіональних питань у Чернігівській області, історика Сергія Бутка.

Початок об 11 годині.

Місце проведення: Центральна міська бібліотека ім. М. Коцюбинського.

Телефон для довідок: (046 2) 67-41-48.

Нагадуємо, що у безкоштовному навчальному закладі «Університет 60 плюс» для людей поважного віку, що діє при Центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського, з 1 жовтня розпочалися заняття на факультетах: комунікацій та інформаційних технологій, філологічному з вивчення англійської мови на початковому рівні, історичному та правовому.

10 жовтня 2017 р.