21 вересня 2017 р.

Початок сесії міської ради: привітання чернігівцям

- Шановні присутні, шановні представники громади міста, шановні народні обранці -  депутати міської ради, шановні керівники структурних підрозділів міської ради, шановні представники мас-медіа! Перед початком сесії дозвольте від щирого серця мені як міському голові, який представляє 300-тисячну громаду міста, привітати всіх чернігівців із 74-ою річницею визволення Чернігова від нацистських загарбників і з Днем міста. Хочу побажати всім наснаги, здоров’я, всього самого-самого кращого, що можна побажати друзям, рідним, і сказати дуже прості слова: майбутнє Чернігова залежить від кожного з нас. І тільки спільними зусиллями ми зможемо розвивати наше місто і забезпечити це майбутнє, - такими словами Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко розпочав сьогоднішнє пленарне засідання двадцять третьої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання.

Оголошення про скликання двадцять третьої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання