8 вересня 2017 р.

Оголошення про скликання двадцять третьої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати двадцять третью сесію Чернігівської міської ради сьомого скликання 21 вересня 2017 року о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).

1. Внести на розгляд сесії питання:

1.1. Про затвердження змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2017-2018 роки.

1.2. Про затвердження змін і доповнень до рішення міської ради від  30 листопада 2016 року№13/VII-8 “Про Комплексну цільову Програму розвитку житлово-комунального господарстваміста Чернігова на 2017-2020 роки”.

1.3. Про внесення змін до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2016-2017 роки.

1.4. Про внесення змін до рішення міської ради від 26 травня 2016 року №8/VII- “Про Програму “Безпечне місто Чернігів на 2016-2017 роки”.

1.5. Про внесення доповнень до Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України, які розташовані на території м. Чернігова, на 2016-2017 роки.

1.6. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду та соціальної інфраструктури.

1.7. Про внесення змін до рішення міської ради від 17.08.2017 №22/VII-17 “Про умови оплати праці секретаря Чернігівської міської ради сьомого скликання”.

1.8. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 листопада 2016 року № 13/VII-23 “Про міський бюджет на 2017 рік” зі змінами і доповненнями (№ 14/VII-21, № 16/VII-20, № 18/VII-10, № 19/VII-17, № 20/VII-10, №22/ VII-22).

1.9. Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам в місті Чернігові, затвердженого рішенням Чернігівської міської ради від 28.04.2011 року (8 сесія 6 скликання).

1.10. Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

1.11. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального садівництва, будівництва індивідуальних гаражів.

1.12. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), городництва, індивідуального садівництва та будівництва індивідуального гаража.

1.13. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

1.14. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

1.15. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

1.16. Про депутатські запити.

1.17. Різне.

Графік засідань постійних комісій міської ради