Понеділок 22 травня 2017 р. 22:08 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Кошторис і проект ремонту вул. Берегової

Кошторис і проект ремонту вул. Берегової   Ремонт вулиці Берегової (веде від дитячої школи мистецтв на вул. Савчука до дамби, що перед лазнями на пляжі «Золотий берег») запланований на це літо. Проект розрахований так, щоби по цій вулиці пустити маршрутні мікроавтобуси, які б довозили майже до самого пляжу. Також з проїжджої частини «прибирають» пішоходів і велосипедистів, передбачаючи для них окремі доріжки.
 
  Оскільки в цього проекту серед громадськості є як активні прихильники, так і критики, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко пояснив свою позицію щодо планування ремонту вул. Берегової на засіданні виконкому міської ради 11 травня:
16 травня 2017 р.

Фонд комунального майна повідомляє

Фонд комунального майна повідомляє

Фонд комунального майна Чернігівської міської ради повідомляє про результати конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної ...

16 травня 2017 р.

Фотовиставка «Благодійність в об'єктиві» у Чернігові

Фотовиставка «Благодійність в об'єктиві» у Чернігові   16 травня 2017 року о 12 годині у Чернігівській центральній міській бібліотеці імені Михайла Коцюбинського (вулиця Кирпоноса,22) відбудеться презентація фотовиставки «Благодійність в об'єктиві».
15 травня 2017 р.

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 20-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 20-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання   Сьогодні, 15 травня, погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд двадцятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання.
  Пленарне засідання 20-ї сесії відбудеться 25 травня 2017 року о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).
  На розгляд депутатів міської ради пропонується 15 питань, підготовлених структурними підрозділами міської ради. Про це на початку засідання повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
  При розгляді порядку денного міський голова акцентував увагу на питанні про виконання міського бюджету. За його словами, за результатами першого півріччя бюджет виконується. При його плануванні на друге півріччя враховуватимуться потреби медицини та освіти в частині купівлі нового обладнання та техніки. Спрямовуватимуться також кошти на дорожні роботи, оскільки їх потрібно завершити якомога скоріше.
15 травня 2017 р.

У Чернігові три навчальних заклади з 1 вересня змінять свою назву

У Чернігові три навчальних заклади з 1 вересня змінять свою назву   На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, яке відбулося 11 травня, з метою впорядкування назв навчальних закладів міста прийнято рішення щодо зміни назв трьох навчальних закладів. Зміна назви ліцею № 16 дозволить створити ланку початкової школи та набрати перший клас. На сьогоднішній день це заклад з поглибленим вивченням інформативних технологій. Тепер у цьому навчальному закладі буде й своя початкова школа, де інформатика вивчатиметься, починаючи з 2-го класу.
 
  Крім того, створення навчально-виховного комплексу такого типу дасть можливість уникнути проблем, пов’язаних з наступністю початкової та основної школи, тобто стрибкоподібного переходу до нових методів навчання, непідготовленості учнів до сприйняття ускладненого матеріалу змісту навчальних предметів у 5-му класі.
15 травня 2017 р.

Долучитися до реконструкції пляжу «Золотий берег» запрошують інвесторів

Долучитися до реконструкції пляжу «Золотий берег» запрошують інвесторів   У Чернігові минулого року за кошти міського бюджету розпочато реконструкцію пляжу «Золотий берег». Там вже виконаний значний комплекс робіт з реконструкції і благоустрою зони пляжу, її технічного обладнання. Наразі на території пляжу ведеться будівництво майданчика для проведення різноманітних розважальних заходів для дітей, ігрового комплексу та об'єктів санітарно-побутової інфраструктури. Загалом за проектом на «Золотому березі» буде вісім точок продажу вуличної їжі та напоїв - шість дерев'яних будиночків у прибережній зоні відпочинку та два літніх невеликих кафе. Планується, що це буде дитячий кафетерій і бар для дорослих.
 
  Балансоутримувач пляжу - КП «Паркування та ринок» - запрошує до співпраці інвесторів, які виявлять бажання долучитися до відкриття цих двох кафе.
15 травня 2017 р.

16 травня - підписання Меморандому з міжнародним проектом GIZ

16 травня - підписання Меморандому з міжнародним проектом GIZ   За підтримки Уряду Німеччини в місті Чернігові стартує проект, націлений на підвищення енергоефективності у лікарнях
 
  Офіційне відкриття проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» у місті Чернігів
 
 
  Дата і час проведення: 16.05.2017, 10:00 – 10:30 - підписання Меморандуму, 10:30 - 11:00 – брифінг.
15 травня 2017 р.

У Чернігові з'явилися рекламні біг-борди про Бюджет участі

У Чернігові з'явилися рекламні біг-борди  про Бюджет участі   Зараз у різних частинах Чернігова розміщено 7 біг-бордів та 10 сіті-лайтів зовнішньої реклами про Бюджет участі. Такі цифри назвала начальник відділу звернень громадян Чернігівської міської ради Олена Редчиць.
 
  Цьогоріч проводиться більш широкомасштабна, ніж минулого року, інформаційна кампанія щодо Бюджету участі. Зокрема, надруковані інформаційні плакати, які розміщені на дошках оголошень в усіх бюджетних закладах (і не тільки), а на міських масових заходах активістами роздаються флаєри з коротким варіантом інформації про Бюджет участі та закликом подавати проекти.
15 травня 2017 р.

Студенти-практиканти коледжу економіки і технологій ЧНТУ відвідали дитячий санаторій «Зелений гай»

Студенти-практиканти коледжу економіки і технологій ЧНТУ відвідали дитячий санаторій «Зелений гай»   Спеціалісти Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом зі студентами III курсу коледжу економіки і технологій Чернігівського національного технологічного університету, які навчаються за напрямом підготовки «Соціальна робота», 13 та 14 травня відвідали обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Зелений гай». Ця виїзна робота була здійснена у рамках заходів до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, які відзначаються цими днями.
  У дитячому санаторії наразі перебувають на лікуванні 90 дітей. З нагоди цих сімейних свят для них проведені дві акції «Матусенько, голубонько, благословенна тричі будь» та «Родина, як зірка єдина». Вони проходили у формі лекції-тренінгу та відеолекторію. Для дітей також організована ігротека.
15 травня 2017 р.

Чернігів проведе енергомодернізацію міських об’єктів у співпраці з міжнародними фондами

Чернігів проведе енергомодернізацію міських об’єктів у співпраці з міжнародними фондами   У умовах постійно зростаючих цін на основні види енергоресурсів питання раціонального споживання енергоносіїв та підвищення енергоефективності будівель бюджетних установ набувають особливої актуальності. Необхідно покращувати технічний стан будівель та скорочувати видатки на оплату енергоносіїв.
 
  У Чернігові цьому приділяють значну увагу. Зокрема в цьому році будуть проведені заходи з підвищення енергоефективності освітніх та лікарняних закладів міста за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. А також буде залучено кошти Північно Екологічної Фінансвої Корпорації NEFCO на енергомодернізацію школи та встановлення вуличних LED-світильників. Чернігів вже має успішний досвід співпраці з такими організаціями та продовжує працювати в цьому напрямку.
15 травня 2017 р.

Всього сторінок (874)1234567 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.