Неділя 19 серпня 2018 р. 16:47 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

До Дня будівельника: міський голова про стимули для розвитку галузі

До Дня будівельника: міський голова про стимули для розвитку галузі   Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко привітав будівельників із професійним святом. Цьогорічні урочисті з нагоди Дня будівельника відбулися в Чернігівській облдержадміністрації.
 
  На думку міського голови, чи не найголовнішим питанням у галузі є розмір заробітної плати.
 
  - Працівники робітничих професій масово виїжджають на закордонні заробітки. Працюючи з будівельними організаціями Чернігові, ми намагаємося втримати робітників у місті – перш за все, збільшенням заробітної плати. Для прикладу, ми хочемо бачити у проектах будівельних робіт, що виконуватимуться за кошти міста у 2019 році, підвищення заробітної плати робітникам, - вважає Владислав Атрошенко.
10 серпня 2018 р.

На знакових об'єктах ремонти завершаться до Дня міста

На знакових об'єктах ремонти завершаться до Дня міста   Міський голова Владислав Атрошенко вимагає пришвидшити ремонтні роботи та реконструкції на знакових об’єктах у місті. Про це йшлося на ранковій нараді з проектантами та підрядниками 9 серпня.
 
  Мова, перш за все, про те, що можна встигнути завершити до Дня міста: нове підсвічування для Катерининської церкви, розмітка, огорожа та дорожнє покриття на в’їзді до Чернігова з київського напряму, укладання плитки та упорядкування роздільної полоси по вул. Рокоссовського.
 
  Окрім того, міський голова закликав усіх розпорядників коштів концентруватись на об’єктах, які можна відремонтувати протягом одного бюджетного року.
10 серпня 2018 р.

Користуючись гарною погодою, комунальники в Чернігові чистять і лагодять колодязі дощевідводів

Користуючись гарною погодою, комунальники в Чернігові чистять і лагодять колодязі дощевідводів

Працівники дільниці очисних споруд і зливової (дощової) каналізації АТП2528 Чернігівської міської ради впорядковують зливневі колодязі дощевідводів. Зокрема, 9 серпня ...

10 серпня 2018 р.

Оголошення про скликання тридцять третьої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання (У графік засідань постійних депутатських комісій внесені зміни)

Оголошення про скликання тридцять третьої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання (У графік засідань постійних депутатських комісій внесені зміни)   Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 21 серпня 2018 року о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7) відбудеться тридцять третя сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання.
 
  На розгляд сесії виносяться такі питання:
10 серпня 2018 р.

На П'яти кутах встановлюють нові тролейбусні опори

На П'яти кутах встановлюють нові тролейбусні опори

На П'яти кутах найближчим часом змінять схему руху автотранспорту на кругову. У зв’язку з цим тут встановлюють нові опори для контактної тролейбусної мережі. 

Одночасно буде замінено ...

10 серпня 2018 р.

Чому вода у Стрижні брудна, а дощевідводи забиваються: одна з причин

Чому вода у Стрижні брудна, а дощевідводи забиваються: одна з причин   Екологічна проблема забруднення води від нелегальних врізок у дощовідводну каналізацію для Чернігова серйозніша ніж здається. Вражаючими цифрами це проілюстрував директор комунального підприємства «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на міській розширеній нараді 9 серпня.
 
  - Абоненти з приватного сектору, яким ми надаємо послугу з водопостачання і у яких немає каналізації, за рік споживають води приблизно 600 тисяч кубів. А вивозиться потім АТП 2528 на зливну станцію всього 50-60 тисяч кубів. Куди дівається решта? Очевидно, що потрапляє у поверхневі води, або у Стрижень. Або ж через незаконні врізки у дощевідводи, - сказав керівник КП.
10 серпня 2018 р.

Вимагайте дотримання правил благоустрою від своїх ЖЕКів та ОСББ!

Вимагайте дотримання правил благоустрою від своїх ЖЕКів та ОСББ!   Вже кілька місяців поспіль на щотижневих нарадах міського голови оприлюднюються фотодокази порушення правил благоустрою у Чернігові. Матеріали готуються комунальним підприємством «Муніципальна варта».
 
  Сьогодні, 9 серпня, увагу керівників служб акцентували на багаторазових порушеннях благоустрою з боку ЖКП Корпорації «ОБЛАГРОПРОМБУД». Це підприємство обслуговує ряд багатоповерхових будинків у районі вул.Рокоссовського. Відповідні фото показали учасникам наради.
09 серпня 2018 р.

Вести бізнес у Чернігові – значить платити податки, у тому числі – за землю

Вести бізнес у Чернігові – значить платити податки, у тому числі – за землю   Одне із головних завдань Управління земельних ресурсів Чернігівської міської ради – створювати умови для наповнення міського бюджету за рахунок сплати податку на землю та за оренду землі. Звіт про роботу цієї служби заслухали 9 серпня на ранковій нараді у Чернігівській міській раді.
 
  Загалом за 2018 рік за земельними платежами до міського бюджету надійшло 88,8 млн грн. Найбільші платники за землю у Чернігові – ТОВ Фірма «ТехНова», ДТГО «Південно-Західна залізниця», ПАТ «Укрателеком», ПАТ «Чернігівобленерго».
09 серпня 2018 р.

У найближчі роки місто розвиватиме електричний пасажирський транспорт

У найближчі роки місто розвиватиме електричний пасажирський транспорт   Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 9 серпня погодив Програму розвитку електричного транспорту міста на 2018-2022 роки. Її розгляне найближча сесія міської ради.
 
  Як відомо, 82 чернігівських тролейбуси вже відпрацювали нормативний строк експлуатації. З іншого, боку тільки 22 тролейбуси пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Існуюча контактна мережа зношена на 75%, кабельна – на 100%. Це все спричиняє додаткове споживання енергоресурсів, негативно впливає на якість обслуговування та безпеку руху.
09 серпня 2018 р.

Виконком погодив Комплексну міську програму «Здоров’я чернігівців» на 2018 -2021 роки

Виконком погодив Комплексну міську програму «Здоров’я чернігівців» на 2018 -2021 роки   Сьогодні виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив проект Комплексної міської програми «Здоров’я чернігівців» на 2018 -2021 роки.
 
  Програма розроблена для поліпшення демографічної ситуації, збереження і зміцнення здоров’я населення міста, підвищення ефективності медико-санітарної допомоги, забезпечення соціальної справедливості і прав громадян на охорону здоров’я, поширення стандартів здорового способу життя та забезпечення доступу мешканців до якісних медичних послуг.
09 серпня 2018 р.

Всього сторінок (1051)1234567 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Яку вулицю чи площу Чернігова Ви би перейменували, назвавши іменем Героя України і колишнього чернігівця Левка Лук’яненка?
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.