Вівторок 19 червня 2018 р. 07:20 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Олімпійський день у Чернігові

Олімпійський день у Чернігові   Сьогодні у Чернігові проходить Олімпійський день. Це свято спорту традиційно зібрало на території Центрального парку культури та відпочинку велику кількість юних спортсменів.
 
  Олімпійський забіг, веселі старти, показові виступи вихованців спортивних шкіл та товариств з різних видів спорту, спілкування з видатними спортсменами Чернігівщини і не тільки. Все це заради популяризації олімпійського руху і залучення підростаючого покоління до занять фізкультурою та спортом.
08 червня 2018 р.

16-17 червня - фестиваль пляжного спорту "Beach games Chernihiv"

16-17 червня - фестиваль пляжного спорту "Beach games Chernihiv"   У Чернігові 16 та 17 червня відбудеться І-й фестиваль пляжного спорту "Beach games Chernihiv". Фестиваль присвячений початку пляжного сезону 2018 року.
  Офіційне відкриття - 16 червня об 11 годині.
  Місце проведення - міський пляж «Золотий берег».
08 червня 2018 р.

Відпочивати можна з користю: кожні вихідні цього літа у сквері Хмельницького!

Відпочивати можна з користю: кожні вихідні цього літа у сквері Хмельницького!   Цього літа в чернігівському сквері Хмельницького цікаві та корисні – але при цьому щоразу різні! – розваги чекають на відвідувачів кожної суботи та неділі.
 
  При цьому йдеться не тільки про дитячі розваги, а й про те, що цікаве іншим віковим групам. Ідея в тому, щоби те, що «зачепить», знайшов для себе кожен.
 
  Усе це працюватиме з 16.00 до 20.00. Причому програма створюється так, щоби протягом цих годин острівці активної діяльності працювали один за одним: коли один з них закінчував роботу, то інший – починав. Тому люди, які приходитимуть у сквер Хмельницьокого пообіді по суботах та неділях, знайдуть щось цікаве для себе і своїх дітей у будь-які години.
08 червня 2018 р.

Амбулаторія поліклініки Чернігівської міської лікарні № 2 обслуговуватиме дорослих і дітей

Амбулаторія поліклініки Чернігівської міської лікарні № 2 обслуговуватиме дорослих і дітей   Амбулаторію сімейних лікарів поліклініки Чернігівської міської лікарні № 2, яка почала нещодавно працювати, сьогодні відвідав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
  Медичний заклад розташований у районі «П'яти Кутів» за адресою: пров. 1-го Травня, на другому поверсі.
  Начальник управління охорони здоров’я міської ради Владислав Кухар повідомив, що для проведення капітального ремонту приміщень цієї будівлі з міського бюджету були виділені кошти у сумі 1,87 млн грн. Проектні та ремонтні роботи на замовлення та під контролем управління капітального будівництва міської ради проведені підрядником – «МЖК сервіс».
  У цьому медичному закладі обслуговуватимуться пацієнти, які проживають у межах вулиць Савчука; Гетьмана Полуботка, 44-80; проспекту Перемоги, 114-163; вул. Шевченка, 22-53-в; вул. 1 Травня,7-41, 24-48, 50-136, 73-123 та інші.
  Лікарі вестимуть прийом як дорослого, так і дитячого населення.
08 червня 2018 р.

У Чернігові готують проект звернення до законодавчої та виконавчої гілки влади, щоб повернути електромережі у власність міста

У Чернігові готують проект звернення до законодавчої та виконавчої гілки влади, щоб повернути електромережі у власність міста   Вчора, 7 червня, відбулося засідання робочої групи з питання опрацювання доцільності, можливості та шляхів передачі в комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів енергетичної системи, що розташовані на території міста. Нараду провів секретар Чернігівської міської ради Максим Черненок.
 
  Головним завданням робочої групи було вивчити наявні можливості та механізми, а також доцільність повернення електромереж у власність територіальної громади.
 
  Теми попередніх засідань були присвячені обговоренню юридичних механізмів передачі майна від приватної фірми в комунальну власність.
08 червня 2018 р.

9-10 червня - культурологічно-просвітницький проект «ChAC»

9-10 червня - культурологічно-просвітницький проект «ChAC»   У Чернігові 9 та 10 червня в рамках реалізації культурологічно-просвітницького проекту «ChAC» на території скверу ім. Б. Хмельницького будуть проведені цікаві заходи: виставка-презентація, лекторії, майстер-класи та розважальні програми для дітей. Також відбудеться фестиваль танцю "Chernihiv salsa fest".
  Час проведення з 16 до 20 години.
07 червня 2018 р.

9 червня - Chernihiv salsa orchestra fest

9 червня - Chernihiv salsa orchestra fest   Вперше у Чернігові 9 червня відбудеться Chernihiv salsa orchestra fest.
  Початок о 19 годині.
  Всі чернігівці запрошуються до скверу ім. Богдана Хмельницького, щоб взяти участь у цьому заході.
07 червня 2018 р.

Зміни у русі громадського транспорту на час перекриття руху на перехресті вулиць Шевченка - О. Молодчого та вул. Незалежності

Зміни у русі громадського транспорту на час перекриття руху на перехресті вулиць Шевченка - О. Молодчого та вул. Незалежності   У зв’язку з проведенням асфальтування вулиці Незалежності в Чернігові з 8 червня буде ускладнений рух транспортних засобів на маршрутах громадського транспорту, які проходять через даний мікрорайон.
 
  На час перекриття ділянок вулиць вносяться зміни в маршрутну мережу громадського транспорту.
 
  Рекомендований об’їзд ділянки вулично-шляхової мережі міста, де проводяться ремонтні роботи дорожнього покриття, здійснюватиметься вулицею Красносільського, а на час проведення робіт на перехресті вулиць Любецька-Незалежності-Глібова - по вул. Ріпкинська, Гагаріна, Л. Пашина, Глібова.
07 червня 2018 р.

ОСББ, що здійснюватимуть капремонт в рамках програми 70/30

ОСББ, що здійснюватимуть капремонт в рамках програми 70/30   У Чернігові діє Програма сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки, в рамках якої на умовах співфінансування проводиться капремонт багатоквартирних житлових будинків. Співфінансування здійснюється у пропорції 70/30, тобто, з міського бюджету надається фінансування 70% від загальної вартості робіт, відповідно, частка співвласників будинків становить 30%.
 
  На засіданні виконавчого комітету 7 червня погоджено перелік з трьох об`єктів: вул. Льотна, буд. 41 (ОСББ «Пілот-41»), вул. Доценка, буд. 26 (ОСББ «ЖК-82»), пр. Миру, буд. 89 (ОСББ «Славутич-89»). Кошторисна вартість капітальному ремонту житлового фонду цих об`єднань співвласників багатоквартирних будинків складає 1 865 826 грн, частка співфінансування з міського бюджету – 1 306 078 грн.
07 червня 2018 р.

У Чернігові затвердили Правила користування міським електричним транспортом

У Чернігові затвердили Правила користування міським електричним транспортом   Сьогодні, 7 червня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради затвердив Правила користування міським електричним транспортом.
  Прийняття цього рішення пов’язане з розпочатим у місті процесом впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду («електронний квиток») в господарській діяльності комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради.
  У грудні 2017 року проведений конкурс з визначення суб’єкта господарювання для виконання функцій оператора автоматизованої системи оплати проїзду в електротранспорті. На даний час відбувається І-й етап впровадження системи в міських тролейбусах. У зв’язку з цим зміниться порядок здійснення оплати за проїзд порівняно зі старою системою розрахунку.
  Затверджені сьогодні Правила визначають права та обов'язки пасажирів. Також регулюють порядок проїзду і його оплату, а також взаємовідносини перевізників і пасажирів під час надання транспортних послуг міським електричним транспортом (тролейбусом) в м. Чернігові в умовах застосування автоматизованої системи обліку оплати проїзду.
07 червня 2018 р.

Всього сторінок (1029)1234567 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.