Субота 21 жовтня 2017 р. 00:48 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Керівники підприємств Чернігова повинні дотримуватися протиепідемічних заходів з профілактики грипу

Керівники підприємств Чернігова повинні дотримуватися протиепідемічних заходів з профілактики грипу   У Чернігові розроблений та затверджений Комплексний план протиепідемічних заходів з профілактики грипу та гострих респіраторних інфекцій серед населення м. Чернігова на 2017-2018 роки. Відповідно до нього керівники підприємств різних галузей промисловості повинні:
  - забезпечити осіб, які працюють на відкритому повітрі, теплим одягом, приміщеннями для обігріву та харчування;
  - заборонити вихід на лінію транспорту з несправною опалювальною системою на підприємствах усіх видів транспорту;
  - організувати проведення вологого прибирання пасажирського транспорту після закінчення робочої зміни з використанням засобів дезінфекції, що дозволені законодавством до застосування;
  - на підприємствах торгівлі, громадського харчування та організаціях сфери обслуговування населення забезпечити проведення профілактичних дезінфекційних заходів.
12 жовтня 2017 р.

З 12 жовтня у Чернігові розпочинається опалювальний сезон 2017-2018 років

З 12 жовтня у Чернігові розпочинається опалювальний сезон 2017-2018 років   У Чернігові 12 жовтня з 8 години ранку у житловому фонді міста розпочинається опалювальний сезон 2017-2018 років. Відповідне розпорядження підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
 
  Згідно з документом доручено розпочати опалювальний сезон 2017-2018 років та подавати тепло з урахуванням середньодобової температури зовнішнього повітря з 08 годин 12 жовтня 2017 року житловому фонду комунальної власності територіальної громади міста Чернігова, кооперативним житловим будинкам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, приватному житловому фонду, відомчому житловому фонду підприємств та установ, іншим споживачам теплової енергії міста.
11 жовтня 2017 р.

Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні відвідав Чернігів

Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні відвідав Чернігів   Сьогодні в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в Україні Мартіном Хаґстрьомом, який перебуває в Чернігові з ознайомчим візитом. З офіційним гостем зустрівся заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако. Під час зустрічі сторони обговорили питання можливості розширення співробітництва між двома країнами, питання розвитку міста Чернігова та хід реалізації реформ у Україні.
 
  У вітальному слові Олександр Ломако висловив слова подяки Мартіну Хаґстрьому за потужну підтримку України в питаннях збереження територіальної цілісності та суверенітету України. У 2014 році більше 70% шведів заявили про необхідність надати Україні економічну й політичну підтримку, навіть ризикуючи спровокувати конфлікт з Росією.
11 жовтня 2017 р.

Чернігів піднявся в рейтингу інвестиційної ефективності міст України

Чернігів піднявся в рейтингу інвестиційної ефективності міст України   За підсумками IІ кварталу 2017 року Чернігів посів 19–ту сходинку в рейтингу інвестиційної ефективності міст України, який складається рейтинговим агентством «Євро-Рейтинг». Загальна оцінка інвестиційної ефективності Чернігова склала 148 балів, що відповідає середньому рівню (ineD). У порівнянні з результатами І кварталу 2017 року (131 бал) місто піднялося на чотири позиції.
  Такий же середній рівень мають українські міста: Харків, Черкаси, Житомир та Миколаїв.
  Мета рейтингу інвестиційної ефективності - визначити, який результат від залучення інвестицій отримав той чи інший регіон.
11 жовтня 2017 р.

Чернігівводоканал: інвестиційні програми будуть виконані в повному обсязі

Чернігівводоканал: інвестиційні програми будуть виконані в повному обсязі   КП «Чернігівводоканал» активно працює у напрямку виконання інвестиційної програми, спрямованої на реалізацію заходів з покращення якості послуг водопостачання та водовідведення. У 2016 році підприємству вдалося збільшити фактичне виконання інвестиціної програми з 74% до 83%, а за 8 місяців поточного року інвестпрограма вже навіть перевиконана на 14%. Про це розповів директор КП "Чернігівводоканал" Сергій Малявко 10 жовтня на розширеній нараді Чернігівського міського голови з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
11 жовтня 2017 р.

Чернігівводоканал: вже погашено 25% зарубіжного кредиту

Чернігівводоканал: вже погашено 25% зарубіжного кредиту   Стосовно стану розрахунків підприємства за кредитними зобов’язаннями перед Міжнародним банком реконструкції та розвитку розповів директор КП "Чернігівводоканал" Сергій Малявко 10 жовтня на розширеній нараді Чернігівського міського голови з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради. Він зазначив, що на даний час підприємство своєчасно здійснило поточні платежі та не має заборгованості.
  З загального обсягу 22,8 млн дол. США кредитних зобов’язань наразі погашено 5,6 млн дол. США (або 25%). До 2027 підприємство має виплатити решту 75% кредиту, що складає 17,2 млн дол. США.
  Завдяки більш чіткому дотриманню затвердженої структури тарифів, раціональному веденню господарської діяльності та цільовому акумулюванню коштів для розрахунків за кредитними зобов’язаннями підприємство суттєво збільшило частку власних коштів в розрахунках за кредитом з 13% у 2015 році до 58% в 2016 році.
11 жовтня 2017 р.

Чернігівводоканал: підприємство подолало безгосподарність і стало прибутковим

Чернігівводоканал: підприємство подолало безгосподарність і стало прибутковим   У 2016 році комунальному підприємству "Чернігівводоканал" вдалося подолати багаторічну тенденцію збиткової діяльності та отримати 29,6 млн грн прибутку. А прибуток підприємства за 8 місяців поточного року вже перевищив річний показник за минулий рік та склав 43,3 млн грн без урахування курсових різниць. На покращення результатів роботи підприємства вплинуло як збільшення доходів так і зменшення витрат.
11 жовтня 2017 р.

Чернігівводоканал: встановлення приладів обліку

Чернігівводоканал: встановлення приладів обліку   Враховуючи зростання тарифів на комунальні послуги впродовж останніх років відбувається масове встановлення лічильників споживачами з метою економії та більш раціонального споживання води, що призводить до постійного скорочення обсягів реалізації послуг населенню.
  Завдяки покращенню діяльності служби по роботі з клієнтами та більш глибокому аналізу та посиленню контролю за обсягами надання послуг вдалося вперше за останні роки досягти збільшення реалізації та суттєво скоротити відсоток втрат (до 16% , при тому що протягом останніх 10 років втрати складали від 21 до 26%).
11 жовтня 2017 р.

Чернігівводоканал: характеристика системи водопостачання та водовідведення

Чернігівводоканал: характеристика системи водопостачання та водовідведення   У Чернігові КП «Чернігівводоканал» є надавачем послуг з водопостачання та водовідведення. Підприємство має 109 артезіанських свердловин, з них 66 - в робочому стані. Загальна потужність свердловин складає 113,2 тис. м3/добу при середньодобовій подачі в мережу 48,1 тис. м3 / добу. Про це розповів директор підприємства Сергій Малявко сьогодні на розширеній нараді під керівництвом Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка.
  За словами Сергія Малявка, у Чернігові працює 5 насосних станцій водопроводу другого підйому та 33 насосні станції третього підйому, одна станція знезалізнення на ВНС №5 (Хімволокно).
11 жовтня 2017 р.

Чернігів отримав перший з 5 нових тролейбусів, закуплених цього року

Чернігів отримав перший з 5 нових тролейбусів, закуплених цього року   Сьогодні, 10 жовтня, КП «Чернігівське тролейбусне управління» одержало перший новий тролейбус з цьогорічної закупівлі.
 
  Прийомка відбулася на тролейбусній зупинці «Автозавод» і проводилася комісією з керівників профільних служб тролейбусного управління – служби ремонту, експлуатації та інших. Далі тролейбус проходитиме обкатку і тільки після цього буде допущений до роботи з пасажирами.
 
  Це перший з 5 нових тролейбусів, які Чернігів закупив цього року. Кожен з них обійшовся в3 млн 949 тис грн. Відповідно до вимог законодавства, торги проходили в системі публічних закупівель «PROZORRO». Остаточний переможець торгів – ПРАТ «Чернігівський автозавод».
10 жовтня 2017 р.

Всього сторінок (935)1234567 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.