Середа 21 березня 2018 р. 22:08 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

У Чернігові змінюватиметься розклад руху тролейбусів і автобусів, що працюють у напрямку залізничного вокзалу

У Чернігові змінюватиметься розклад руху тролейбусів і автобусів, що працюють у напрямку залізничного вокзалу   Сьогодні, 15 березня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради розглянув питання щодо забезпечення пасажирських перевезень населення міста Чернігова на весняно-літній період 2018 року.
  Згідно з прийнятим рішенням, управлінню транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради доручено організовувати у місті з 17 квітня до 15 жовтня пасажирські перевезення до дачних масивів.
  Крім того, управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради спільно з перевізниками, автобуси яких працюють на міських маршрутах загального користування, переглянуть розклад руху автобусів на весняно-літній період з урахуванням потреб населення, а також роботи підприємств міста і залізниці.
15 березня 2018 р.

КП «Чернігівводоканал»: як стягуватимуться кошти з неплатників

КП «Чернігівводоканал»: як стягуватимуться кошти з неплатників   Після зустрічі Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з мешканцями міста, яка відбулася 3 березня і на якій обговорювалися питання проблем у сфері надання комунальних послуг, керівники міських служб отримали низку доручень. Зокрема, одне з них стосувалося перевірки будинку по вул. Любецька, 2. Під час зустрічі одна з мешканок цього будинку поскаржилася на те, що деякі її сусіди не сплачують за комунальні послуги, перекладаючи тягар комунальних платежів на інших.
  Працівники КП «Чернігівводоканал», КП «Новозаводське» та КП «Муніципальна варта» разом з журналістами 12 березня проінспектували цей будинок. Загалом у цьому будинку обліковується 92 квартири, лише в 6 з них встановлені прилади обліку води. Сукупний борг по холодному водопостачанню наразі складає понад 140 тисяч гривень.
15 березня 2018 р.

У Чернігові Асоціація міст України провела практикум з питань публічних закупівель у системі ProZorro

У Чернігові Асоціація міст України провела практикум з питань публічних закупівель у системі ProZorro   Сьогодні у Чернігові проходив практикум Чернігівського регіонального відділення АМУ із застосування законодавства на тему: «Практичні аспекти реалізації законодавства в сфері публічних закупівель. Система ProZorro». Практикум відбувся у рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).
 
  Засідання, яке пройшло у Чернігівській міській раді, провів виконавчий директор Чернігівського РВ Асоціації міст України Михайло Литвин. Участь у ньому взяли голови (або їх профільні заступники) міських, селищних та сільських рад, начальники відділів економічного розвитку, представники ЗМІ.
14 березня 2018 р.

Сьогодні - День українського добровольця

Сьогодні - День українського добровольця   Шановні захисники України - добровольці!
 
  Щиро вітаю Вас із сьогоднішнім святом та від імені громади Чернігова хочу подякувати всім, хто в 2014 році з власної доброї волі пішов на фронт захищати нашу рідну землю від агресора.
 
  Це був найстрашніший для країни період, коли ще практично не було української армії, достатнього матеріально-технічного забезпечення та керованності. Саме завдяки Вашій мужності та сміливості країна тоді вистояла, а сценарій Путіна не спрацював!
 
  Велика Вам пошана! Вклоняюся кожному з Вас!
 
  Також хочу висловити співчуття всім родинам наших Героїв, які так і не повернулися. Ми завжди пам’ятатимемо про їх подвиг. Вічна пам’ять…
 
  З повагою до вас
  Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко
14 березня 2018 р.

У Чернігові в День українського добровольця (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Чернігові в День українського добровольця (ФОТОРЕПОРТАЖ)   Сьогодні в Чернігові та по всій Україні відзначається День Українського добровольця. З нагоди цієї дати на Красній площі відслужили заупокійну літію біля стели загиблих за всіма героями-добровольцями, які відважно захищали нашу державу від агресора.
 
  Потім відбулося покладання квітів до меморіальних стел загиблим учасникам АТО та Героям Небесної сотні.
14 березня 2018 р.

КП "Чернігівводоканал" вже розпочало промивки водопровідних мереж

КП "Чернігівводоканал" вже розпочало промивки водопровідних мереж   КП "Чернігівводоканал" розпочало проводити профілактичні роботи з промивки водопровідних мереж. Можливі витоки води на проїзну частину доріг, що є цілком нормальною ситуацією. Промивки виконуються лише в денний час при плюсових температурах повітря. Телефон аварійно-диспетчерської служби КП "Чернігівводоканал" 67-67-87.
  У зв’язку з цими профілактичними роботами сьогодні, 14 березня, з 09:30 до 16:30 буде спостерігатися зниження тиску та поява осаду у воді за такими адресами: пр. Миру, 197, 201, 201-а, 197, 203-а, 205; вулиця Кошового, 6 та 8а. Буде організовано підвіз питної води.
14 березня 2018 р.

Кожен чернігівець відповідальний за чистоту і порядок у місті

Кожен чернігівець відповідальний за чистоту і порядок у місті   13 березня в Чернігівській міській раді відбулося зібрання голів ОСББ міста. Під час зустрічі були підняті питання щодо виконання правил благоустрою та забезпечення чистоти у нашому місті, графіку вивозу сміття та його сортування, нарахування субсидій та пільг для мешканців будинків, де створені ОСББ та ОЖБК.
  Начальник КП «Муніципальна варта» міської ради Віталій Хрустицький, звертаючись до присутніх, зокрема, зазначив, що виконувати правила благоустрою повинні усі чернігівці без винятку:
  - Усі суб’єкти господарювання повинні виконувати правила благоустрою. Зараз на першому місті – прибирання прилеглої до будинків території своїми силами чи по заключенню договорів з відповідними організаціями. Це прибирання і снігу, і сміття та гілок,- сказав Віталій Хрустицький. – Якщо балансоутримувачі не будуть доводити до належного стану прилеглу територію, то Муніципальна варта робитиме попереджувальні приписи щодо порушення правил, а потім складатиметься відповідний адмінпротокол.
14 березня 2018 р.

Олександр Ломако: «Під час Бюджету участі – 2018 паперового голосування не буде!»

Олександр Ломако: «Під час Бюджету участі – 2018 паперового голосування не буде!»   Перше цього року засідання робочої групи з питань реалізації громадського бюджету (бюджету участі) в місті Чернігові відбулося 13 березня в Чернігівській міській раді.
 
  Обговорювалися запропоновані членами робочої групи зміни до Положення про громадський бюджет. Мотивацією для змін став досвід минулого року, який показав як успіхи, так і проблемні моменти, а також бажання зробити кампанію Бюджету участі – 2018 у Чернігові якомога кращою. Окрім досвіду Чернігова, члени робочої групи вивчали практику інших місту України, у яких такий інструмент волевиявлення громади запроваджений також.
13 березня 2018 р.

ЖЕКи, ОСББ та управляючі компанії до 20 березня мають надати КП «Чернігівводоканал» побудинкові графіки підготовки мереж

ЖЕКи, ОСББ та управляючі компанії до 20 березня мають надати КП «Чернігівводоканал» побудинкові графіки підготовки мереж   Якість питної води в будинках залежить не тільки від стану мереж Чернігова, за які відповідає КП «Чернігівводоканал», але й від стану внутрішньобудинкових мереж, за які відповідають ЖЕКи, ОСББ та управляючі компанії. Чи згадаєте ви, коли в вашому будинку в останнє промивали водопровідні мережі? КП «Чернігівводоканал» оприлюднює графіки промивок магістральних водопроводів на 2018 рік, та в черговий раз просить ЖЕКи, ОСББ і управляючі компанії направити до 20 березня 2018 року на адресу КП «Чернігівводоканал» на узгодження побудинкові графіки промивок внутришньобудинкових мереж холодного водопостачання.
  Якість питної води в місті Чернігові залежить від багатьох чинників. За останні роки одним з найголовніших місць забруднення питної води стали будинкові мережі, промивка яких не виконується. Через забруднення води страждають люди, які, звісно, скаржаться на якість послуг КП «Чернігівводоканал». Але за нормативами за стан будинкових мереж відповідають ЖЕКи, ОСББ, управляючі компанії, які зобов’язані обслуговувати мережі, але, поки що, лише отримують за це гроші.
13 березня 2018 р.

"Будинок книги" відкриє інтернет-магазин, запровадить програму лояльності та випуск бонусних карток

"Будинок книги" відкриє інтернет-магазин, запровадить програму лояльності та випуск бонусних карток   Муніципальний книжковий магазин "Будинок книги" у поточному році запроваджує програму лояльності та випуск накопичувальних бонусних карток для постійних клієнтів магазину, а також відкриє інтернет-магазин. Про це сьогодні на розширеній нараді в мерії розповіла директор КП "Будинок книги" Тетяна Корма.
 
  Чернігівський «Будинок книги» на сьогодні є чи не єдиним в Україні книжковим магазином комунальної власності. Він здійснює роздрібну торгівлю книжковою продукцією, сувенірами, товарами для творчості, дитячими іграшками, настольними іграми та канцелярськими товарами. Магазин працює кожен день, без вихідних, окрім державних свят.
13 березня 2018 р.

Всього сторінок (991)1234567 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.