Понеділок 26 червня 2017 р. 06:46 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Міський колл-центр просить повідомляти йому про земляні роботи на дорогах

Міський колл-центр просить повідомляти йому про земляні роботи на дорогах   На жаль, проблема несанкціонованих земляних робіт, які виконуються здебільшого різними підприємствами і після яких вони не відновлюють зруйнований асфальт (хоча й повинні) – для Чернігова актуальна.
 
  У зв’язку з цим Муніципальна поліція Чернігівської міської ради та міський колл-центр звертаються до всіх мешканців Чернігова з проханням: в усіх випадках, коли ви бачите початок якихось земляних робіт невідомими вам особами на території загального користування – подзвоніть і повідомте про це в міський колл-центр за телефоном 0-800-50-93-50.
16 червня 2017 р.

Про продовження роботи пленарного засідання двадцятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання та про скликання двадцять першої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Про продовження роботи пленарного     засідання двадцятої сесії Чернігівської     міської ради сьомого скликання та про  скликання двадцять першої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання   Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав розпорядження "Про продовження роботи пленарного засідання двадцятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання та про скликання двадцять першої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання".
16 червня 2017 р.

Медицина Чернігова сьогодні

Медицина Чернігова сьогодні

Щороку третя неділя червня – день, святковий для багаточисельної спільноти медичних працівників України, день, коли є принагідна можливість висловити шану і повагу до нелегкої праці ...

16 червня 2017 р.

Владислав Атрошенко запропонував розширити перелік заслуг перед містом, за які дається звання «Почесний громадянин Чернігова»

Владислав Атрошенко запропонував розширити перелік заслуг перед містом, за які дається звання «Почесний громадянин Чернігова»   Підставами для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова» відтепер можуть стати також:
 
  - вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста, спрямований на відновлення та/або розвиток виробництва, в разі, якщо сума інвестицій перевищує 5 млн Є;
 
  - здійснення меценатської діяльності в м. Чернігові, спрямованої на розвиток освіти, культури, мистецтва, спорту, охорони культурної спадщини, науки і наукових досліджень, розвитку інфраструктури міста без мети отримання прибутку або іншої вигоди, якщо розмір особистої майнової допомоги перевищує 2 млн Є.
16 червня 2017 р.

Обладнання системи відеоспостереження «Мережа безпеки», встановлене в Чернігові – найбільш прогресивне

Обладнання системи відеоспостереження «Мережа безпеки», встановлене в Чернігові – найбільш прогресивне   За основу системи відеоспостереження, яка охоплює всю Чернігівську область, взята система, встановлена в обласному центрі.Та, що з’явилася тут завдяки ініціативі міського голови та рішенню депутатів міської ради. Потім виділяли кошти й закупали необхідне обладнання й інші населені пункти нашої області, а технічні спеціалісти Головного управління національної поліції області об’єднали це в одне ціле для потреб збереження правопорядку й боротьби зі злочинами.
 
  Про це було сказано вчора, 15 червня, в ГУНП у Чернігівській області на презентації для журналістів новоствореної системи відеоспостереження на території регіону «Мережа безпеки».
16 червня 2017 р.

КП «Муніципальна поліція» організувала розчистку території «Земснаряду»

КП «Муніципальна поліція» організувала розчистку території «Земснаряду»   Перед початком літнього сезону, перевіряючи місця відпочинку, працівниками КП «Муніципальна поліція» на території «Земснаряду», де сотням мешканців Чернігова влітку подобається відпочивати, були виявлені купи сміття.
  Начальник відділу екологічної безпеки КП «Муніципальна поліція» Ігор Попов повідомив, що спільно з працівниками екологічного відділу управління житлово-комунального господарства міської ради, волонтерами та людьми, які стоять на обліку по безробіттю у центрі зайнятості, було організоване прибирання цієї території. Сміття з яру складалося в одну велику купу, потім приїжджала техніка КП «АТП – 2528», в яку воно загружалося та вивозилося на полігон побутових відходів.
15 червня 2017 р.

З 1 вересня у 2-х школах міста навчатимуть лише з 1-го по 9-й клас

З 1 вересня у 2-х школах міста навчатимуть лише з 1-го по 9-й клас   Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Чернігівської міської ради Чернігівської області та Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Чернігівської міської ради Чернігівської області змінять свою назву на Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 17 Чернігівської міської ради Чернігівської області та Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 23 Чернігівської міської ради Чернігівської області.
 
  Таке рішення ухвалив сьогодні виконавчий комітет міської ради на своєму засіданні. Зміна назв відбувається на підставі клопотань директорів ЗНЗ №17 та №23. Мова йде про те, що матеріально-технічне забезпечення та кадровий потенціал цих шкіл не дає можливості у повному обсязі забезпечити якісне надання освітніх послуг учням 10-11 класів, як того вимагає Державний стандарт загальної середньої освіти згідно з ч.3 ст.6 Закону України «Про загальну середню освіту».
15 червня 2017 р.

З головними лікарями комунальних медичних закладів укладатимуть контракти

З головними лікарями комунальних медичних закладів укладатимуть контракти   Сьогодні на своєму засіданні виконавчий комітет міської ради запровадив обов’язкове застосування контрактної форми трудового договору при регулюванні трудових відносин з головними лікарями закладів охорони здоров’я, що перебувають в комунальній власності територіальної громади міста Чернігова.
 
  Як пояснив начальник управління охорони здоров’я міської ради Владислав Кухар, статтею 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» визначено, що керівники державних, комунальних закладів охорони здоров’я призначаються на посаду шляхом укладання з ними контракту строком від 3 до 5 років.
 
  За його словами, нові Статути медичних закладів міста, затверджені рішенням виконавчого комітету міської ради від 1 вересня 2016 року, передбачають призначення головних лікарів шляхом укладення контрактів.
15 червня 2017 р.

Фонд комунального майна: 27 липня - аукціон об’єктів комунальної власності

Фонд комунального майна: 27 липня - аукціон об’єктів комунальної власності   Фонд комунального майна оголошує аукціон об’єктів комунальної власності.
  На відкриті торги виставляються десять об’єктів.
 
  1. Назва об’єкта: нежитлове приміщення.
  Місцезнаходження: вул. Всіхсвятська, 8, м. Чернігів.
  Характеристика об’єкта: нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі дев'ятиповерхового житлового будинку, загальна площа
  8,1 кв.м.
  Ціна продажу без ПДВ: 32 330,00 грн., ПДВ: 6 466,00 грн.
  Початкова ціна продажу з урахуванням ПДВ: 38 796,00 грн.
15 червня 2017 р.

Чернігівські лікарі відзначають своє професійне свято

Чернігівські лікарі відзначають своє професійне свято   Сьогодні Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко привітав колективи Чернігівської міської лікарні № 3 та міської стоматологічної поліклініки з нагоди Дня медичного працівника, який відзначатиметься 18 червня.
  У своєму вітальному слові міський голова говорив про позитивні зміни які відбуваються в різних сферах життєдіяльності нашого міста. За його словами, особлива увага приділяється також і закладам охорони здоров’я Чернігова. Зокрема, цього року відбулося підвищення заробітної плати. Фонд заробітної плати працівників цього медичного закладу минулого року складав близько 23,6 млн грн, а цього року – близько 35 млн грн.
15 червня 2017 р.

Всього сторінок (887)1234567 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.