Неділя 24 березня 2019 р. 04:48 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Суми збитків за користування землею на території колишнього “Жовтневого молоту” судами не скасовані

Суми збитків за користування землею на території колишнього “Жовтневого молоту” судами не скасовані   Минулого тижня у ЗМІ поширювалась інформація про те, що Чернігівська міська рада нібито програла суди про стягнення плати за землю з підприємств, утворених з частин майнового комплексу колишнього заводу "Жовтневий молот". Надаємо додаткову інформацію з цих питань.
 
  Всі матеріали підготовлені на основі даних управління земельних ресурсів та юридичного відділу Чернігівської міської ради, судових рішень.
18 березня 2019 р.

Фонд комунального майна інформує

Фонд комунального майна інформує   Фонд комунального майна Чернігівської міської ради повідомляє про результати продажу на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації.
 
  А саме, нежитлового приміщення загальною площею 93,6 кв.м за адресою: м. Чернігів, вул. 1-ї Гвардійської Армії, 8. Покупець - Кот Віктор Петрович, ціна продажу - 427 200,00 грн з урахуванням ПДВ.
18 березня 2019 р.

Інформація про місця ремонтних робіт на підземних мережах по м. Чернігову

Інформація про місця ремонтних робіт на підземних мережах по м. Чернігову   Шановні чернігівці!
  З метою повного та об'єктивного інформування, а також допомоги громадському контролю веб-портал Чернігівської міської ради розміщатиме інформацію про адреси ремонтних робіт з розкриттям грунту, які проводяться на території міста КП "Чернігівводоканал" Переліки надані цим підприємством:
18 березня 2019 р.

Комунальне підприємство Чернігова – «Лідер року 2018»

Комунальне підприємство Чернігова – «Лідер року 2018»   Житлово-комунальне господарство Чернігова налічує 12 комунальних підприємств, де працює майже три тисячі чоловік. Їх ефективну роботу визнають і на всеукраїнському рівні. Так, КП «АТП-2528» за результатами Національного бізнес-рейтингу вперше стало «Лідером року 2018» в Україні у своїй профільній галузі. Чернігівське підприємство завдяки ефективності обраної стратегії розвитку отримало І місце (золото) за двома позиціями.
 
  Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 14 березня у Міському Палаці культури ім.В.Радченка під час урочистостей з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування вручив ці почесні відзнаки.
 
  Начальник підприємства Руслан Волок нагороджений орденом «Професіонал року» та сертифікатом «Керівник року». Крім того, звання «Спеціаліст року 2018» присвоєно Світлані Липовецькій, інженеру з підготовки виробництва, а медаллю «За видатні заслуги у професійній сфері» нагороджений Олександр Войтенко, начальник цеху санітарного прибирання та утримання вулично-дорожньої мережі.
18 березня 2019 р.

Тижневий календар культурних заходів у Чернігові

Тижневий календар культурних заходів у Чернігові Куди в Чернігові піти у вільний час, щоб і приємно і корисно?
Календар подій на наступний тиждень допоможе обрати.


18 березня 2019 р.

Орієнтовний план основних заходів з 18 по 22 березня 2019 року (ДОПОВНЕНО)

Орієнтовний план основних заходів з 18 по 22 березня 2019 року (ДОПОВНЕНО)   18.03.19 - 09.00
  Нарада з керівниками структурних підрозділів міської ради з питань архітектури та містобудування, капітального будівництва і земельних питань
  Атрощенко О.А.
15 березня 2019 р.

КП «ЧТУ» оголосило тендер на закупівлю шести нових тролейбусів

КП «ЧТУ» оголосило тендер на закупівлю шести нових тролейбусів   Комунальне підприємство "Чернігівське тролейбусне управління" 11 березня в системі Prozorro оголосило тендер на закупівлю 6-ти нових тролейбусів. Очікувана вартість - 30 мільйонів гривень. Ці кошти виділені з міського бюджету в рамках міської Програми оновлення електротранспорту.
 
  Також згідно з умовами тендерної документації переможець відкритих торгів повинен поставити 6 нових тролейбусів протягом 90 днів з дати підписання договору про закупівлю.
15 березня 2019 р.

Владислав Атрошенко привітав працівників житлово-комунального господарства Чернігова

Владислав Атрошенко привітав працівників житлово-комунального господарства Чернігова   Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 14 березня привітав працівників житлово-комунального сектору з професійним святом - Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування. Професійне свято, яке відзначається щорічно у третю неділю березня, у Чернігові провели у Міському Палаці культури ім.В.Радченка.
 
  У вітальному слові міський голова, перш за все, подякував усім, хто робить Чернігів чистим, охайним, комфортним та привабливим для мешканців та гостей міста. Він також наголосив, що у житлово-комунальній сфері міста працює близько трьох тисяч чоловік.
 
  - Я щиро вам вдячний за все і поважаю кожного з вас, кожний колектив та ваших керівників. На моє глибоке переконання, сьогодні ми повинні стати і потім не один десяток років бути на першому місці, як найчистіше, найохайніше і найкрасивіше місто в Україні. Я вдячний вам за вашу роботу, за той результат, який ви і самі бачите, коли мешканці та гості міста помічають, що наше місто - дійсно найчистіше в країні. Хоча потрібно все це закріпити, щоб така думка про наше місто була сталою, і щоб наше місто було ще кращим. Я переконаний, що Чернігів заслуговує на це, - сказав Владислав Атрошенко.
15 березня 2019 р.

Рух тролейбусів і автобусів пристосують до сезонних змін пасажиропотоків

Рух тролейбусів і автобусів пристосують до сезонних змін пасажиропотоків   Рішення «Про транспортне забезпечення населення міста Чернігова на 2019 рік» прийняв виконком Чернігівської міської ради 14 березня.
 
  Серед іншого, воно зобов’язує КП "Чернігівське тролейбусне управління", а також Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради, спільно з перевізниками, регулярно переглядати розклади руху громадського транспорту з урахуванням потреб населення міста у весняно-літній період року та умов сезонної роботи підприємств і залізниці.
 
  Окрім того, в рішенні йдеться про організацію з 16 квітня до 14 жовтня 2019 року перевезень чернігівців до дачних масивів. За інформацією Управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради, ситуація з ними наразі наступна.
  ...
15 березня 2019 р.

Підприємців, які продаватимуть каву та вуличну їжу в Чернігові, обиратимуть за конкурсом

Підприємців, які продаватимуть каву та вуличну їжу в Чернігові, обиратимуть за конкурсом   Усі тимчасові місця з продажу кави та вуличної їжі у Чернігові будуть уніфіковані. А підприємців, які займатимуться таким бізнесом, обиратимуть за прозорим конкурсом. Про це повідомив заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако під час засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради 14 березня.
 
  Визначено перелік із 42 місць, де будуть розміщуватись тимчасові об’єкти сезонної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом на період з 1 квітня по 31 жовтня 2019 року. Торгові точки будуть уніфіковані: загалом визначено 9 типів зовнішнього вигляду та формату цих місць. Підприємців, які здійснюватимуть таку торгівлю, визначать за результатами відкритого конкурсу, - повідомив Олександр Ломако.
 
  Також розроблений та прийнятий Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові, визначені критерії для тих, хто буде займатися цією торгівлею. Зокрема, працівники повинні мати особові медичні книжки та бути офіційно оформленими, а керівник-підприємець – вчасно сплачувати податки.
15 березня 2019 р.

Всього сторінок (1117)123456 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.