Середа 26 червня 2019 р. 09:02 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Повний апгрейд підземного переходу до мікрорайону Шерстянка

Повний апгрейд підземного переходу до мікрорайону Шерстянка   Реконструкція підземного переходу, який з’єднує мікрорайони Музикалка і Шерстянка, добігає кінця. Питання його реконструкції було уже давно на часі, адже він мав не тільки незадовільний вигляд, а й механічні пошкодження: відсутність освітлення, пошкоджені стіни та підлога, напівзруйновані сходи.
 
  Будівельні роботи розпочалися в 2018 році. На час робіт перехід працював в штатному режимі. Тут уже зробили зручні сходи, пандус, частково навісне накриття (арка), мощення плитки та інші потрібні монтажні роботи.
 
  Сьогодні працівники підрядника ТОВ "Фірма"МЖК-СЕРВІС" вже монтують перила на вході, який прилягає до вул.Мазепи, а на протилежній стороні вкладають тактильну плитку. Планується, що всі роботи завершать протягом місяця.
19 червня 2019 р.

Дитсадок на Масанах майже готовий. ВІДЕО

Дитсадок на Масанах майже готовий. ВІДЕО   Новий дитсадок у мікрорайоні Масани в Чернігові на фінальній стадії будівництва. До кінця цього тижня мають дофарбувати фасади.
 
  Роботи всередині споруди завершені на 98%.
 
  - Усі дитячі майданчики вже готові під монтаж м’якого резинового покриття, який почнуть вже цього тижня. Покриття буде наливним, - розповідає прораб будівництва Федір Корявець. – Після цього там встановлять ігрові конструкції, які вже завезені сюди.
19 червня 2019 р.

Керівник міського відділу ДСНС відзвітував про роботу підрозділу і звернувся до чернігівців

Керівник міського відділу ДСНС відзвітував про роботу підрозділу і звернувся до чернігівців   За перші 5 місяців цього року в Чернігові виникло 176 пожеж. З вогню врятовано 26 людей. На жаль, троє людей при цих пожежах зазнали ушкоджень, і ще четверо внаслідок пожеж загинули. Приблизно такі ж показники – 182 пожеж – були й за аналогічний період минулого року. Про це доповів на міській розширеній нараді 18 червня керівник Чернігівського міського відділу у ДСНС України в Чернігівській області Андрій Волков.
 
  Також у Чернігові налічується 490 об’єктів з масовим перебуванням людей. Під час проведення масових заходів ДСНС проводяться інструктажі персоналу, перевірка систем пожежної безпеки та інших, здійснюється чергування. Надзвичайних подій на цих об’єктах не допущено.
 
  У місті визначені потенційно небезпечні об'єкти. Розроблені паспорти цих об'єктів, а також плани локалізації та ліквідації аварій на об'єктах підвищеної небезпеки. Проведено страхування цивільної відповідальності на 43 таких об'єктах міста.
19 червня 2019 р.

Чернігів отримав перші два з шести щойно придбаних тролейбусів

Чернігів отримав перші два з шести щойно придбаних тролейбусів   Перші два з шести нових тролейбусів, які Чернігів придбав цього року за кошти міського бюджету, вже надійшли до тролейбусного депо. Зараз вони проходять «обкатку» та процедуру реєстрації, а з середини наступного місяця вже вийдуть на лінії. Очікується, що й решта закуплених машин буде поставлена до Чернігівського тролейбусного управління вже до кінця літа.
 
  Одночасно з закупівлею тролейбусів за власні кошти міста Чернігів вже кілька років працює над тим, щоби більш суттєво оновити тролейбусний парк за допомогою пільгового кредиту Європейського інвестиційного банку.
18 червня 2019 р.

Біля Красної площі замінено підземні комунікації, що були в критичному стані

Біля Красної площі замінено підземні комунікації, що були в критичному стані   Реконструкція підземних мереж поряд з Красною площею на завершальній стадії. Водопровід та каналізація, які проходили по периметру – по вул.Шевченка, Гетьмана Полуботка та Магістратській - були в критичному стані. Тому в рамках реконструкції Красної площі було прийняте рішення щодо їх заміни.
 
  Старі підземні комунікації уже замінено на нові. Зараз роботи на фінішній прямій. Працівники ущільнюють піщану основу, щоб зверху покласти шар щебню, а потім заасфальтувати. Також вони демонтують огорожу та інші тимчасові споруди, які були зведені для виконання робіт.
18 червня 2019 р.

Понад 500 нових вказівників вулиць нового дизайну встановлять цьогоріч

Понад 500 нових вказівників вулиць нового дизайну встановлять цьогоріч

У Чернігові продовжують встановлювати покажчики з назвами вулиць та номерами будинків, які виконані у одному форматі. Впродовж літа їх будуть монтувати у центральній частині міста.

Навіщо ...

18 червня 2019 р.

Владислав Атрошенко: Після ремонтів мереж дорожнє покриття мають привести до належного стану

Владислав Атрошенко: Після ремонтів мереж дорожнє покриття мають привести до належного стану   На загальноміський нараді у муніципалітеті 18 червня продемонстрували фото доріг та тротуарів, пошкоджених через розкопки. Такі роботи у літній період активно ведуть компанії "ТехНова", "Облтеплокомуненерго", "Обленерго","Укртелеком", "Чернігівводоканал" та інші, які ремонтують мережі.
 
  На світлинах видно, що ями після розкопок засипають щебнем, без відновлення асфальту. Шахтові колодязі закриваються тимчасовими люками. А подекуди провалля так і лишають незасипаними. Такий стан може тривати місяцями. Тож у підсумку це не тільки незручності для пішоходів та авто, а й додаткова небезпека для пішоходів.
 
  "У разі, якщо ремонти проводяться з порушенням дорожнього покриття, ви маєте повноцінно відновити його. Навіть, якщо розкопки аварійні, має бути фіксація початку робіт, план-графік і оформлення всіх дозволів належним чином", - наголосив міський голова Владислав Атрошенко.
18 червня 2019 р.

Ремонт міждворового проїзду біля вулиці Бєлова. ВІДЕО

Ремонт міждворового проїзду біля вулиці Бєлова. ВІДЕО   На фінальній стадії ремонт міжквартального проїзду біля багатоповерхівок по вулиці Бєлова. Ця дорога була у жахливому стані, на що масово скаржились жителі прилеглих будинків.
 
  Тут встановили новий бордюрний камінь. Далі зняли старе покриття на глибину 4 см. Наступний крок – поклали 2,5 см вирівнюючого шару і нарешті фінальний шар асфальто-бетонного покриття. Всього заасфальтовано 2000 м кв. дорожнього покриття.
14 червня 2019 р.

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 43-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 43-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання   Сьогодні, 14 червня, погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд 43-ї сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання.
 
  На розгляд депутатів пропонується 17 питань.
 
  Під час обговорення проекту порядку денного Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко акцентував увагу на кількох питаннях проекту порядку денного.
14 червня 2019 р.

Орієнтовний план основних заходів з 18 по 21 червня 2019 року. ЗМІНИ

Орієнтовний план основних заходів з 18 по 21 червня 2019 року. ЗМІНИ   18.06.19 - 08.00
  Розширена нарада із керівниками структурних підрозділів та керівниками комунальних підприємств міської ради
  (зал засідань міської ради)
  Атрошенко В.А.
14 червня 2019 р.

Всього сторінок (1145)123456 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.