Вівторок 23 травня 2017 р. 02:18 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Підрядник виправив дефекти на вул. Шевченка за власний рахунок

Підрядник виправив дефекти на вул. Шевченка за власний рахунок   У Чернігові підрядник за власні кошти виправив дефекти асфальтобетонного покриття на вул. Шевченка.
 
  Начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослав Куц прокоментував дану ситуацію. За його словами, відповідно до заключеного договору, підрядник мав переробити покриття на вул. Шевченка за власні кошти, адже він давав гарантію на 5 років. Для вирішення цього питання була створена комісія та були проведені певні перемовини з підрядником. Підрядник погодився з тим, що роботи були проведені не якісно в зв'язку з тим, що асфальт був привезений майже з-під Києва.
 
  На даний час підрядник уже здійснив оплату за асфальт, привіз свою техніку і вже переробив повністю верхній шар асфальту, де були виявлені дефекти.
17 травня 2017 р.

Пам'ятник Богданові Хмельницькому в Чернігові розвернуть

Пам'ятник Богданові Хмельницькому в Чернігові розвернуть   Найближчим часом у Чернігові будуть проведені роботи з реконструкції постаменту пам'ятника Богдану Хмельницькому, який розміщений в одноіменному сквері. Для проведення цих робіт вже збудовано риштування.
 
  Планується, що в ході цієї реконструкції фігуру Хмельницького роботи відомого скульптора Івана Кавалерідзе розвернуть, встановивши обличчям до центральної площі міста і П'ятницької церкви. Як відомо, саме такою була ідея автора цього пам'ятника - відомого чернігівського архітектора Андрія Карнабеда. Але при будівництві об'єкту тодішнє партійне керівництво змусило будівельників розвернути скульптуру в протилежний бік, обличчям до тодішнього обкому партії. Андрій Карнабед усе своє життя сподівався на те, що в незалежній Україні гетьмана все-таки розвернуть обличчям до церкви і спиною до Москви.
17 травня 2017 р.

Незабаром у чернігівських школярів завершаться навчальні заняття

Незабаром у чернігівських школярів завершаться навчальні заняття   У всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста свято «Останнього дзвоника» відбудеться 26 травня. Про це повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура вчора, 16 травня, на розширеній нараді за участю Чернігівського міського голови та керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств.
  За словами начальника управління освіти міської ради, у Чернігові функціонує 37 загальноосвітніх та 53 дошкільних навчальних закладів.
17 травня 2017 р.

У Чернігові виконується Програма «Освіта в житті нашого міста»

У Чернігові виконується Програма «Освіта в житті нашого міста»   Відповідно до міської цільової Програми розвитку освіти м. Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2017-2021 роки для реалізації 13 підпрограм виділено фінансування в сумі 953 600,00 грн. Про це повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура, звітуючи про підготовку до завершення 2016-2017 навчального року.
  За його словами, загальна сума на харчування у 2017 р. – 36 324 583 грн (школи – 20 072 952 грн; ДНЗ – 13 646 926 грн; РЦ – 750 469 грн; ПТУ – 1 854 236 грн).
  Оплата здійснюється (за 1 день):
  - ДНЗ (60 місто/40 батьки): у ясельних групах– 15 грн, сад - 16 грн.
  - ПТУ: сироти – 50 грн (святкові дні 55 грн), під опікою – 20 грн.
  - ЗНЗ (70 місто/30 батьки): 1-4 класи – 12 грн, 5-12 класи – 12 грн (пільгові).
17 травня 2017 р.

У Чернігові почав свою діяльність німецький проект «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»

У Чернігові почав свою діяльність німецький проект «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»   16 травня в Чернігівській міській раді відбулося офіційне відкриття діяльності в нашому місті німецького проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях». Проект націлений на взірцеву енергетичну модернізацію лікарень, що знаходяться у підпорядкуванні міста. Його фінансує Уряд Німеччини, а виконавцем є федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
 
  Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком та директором проекту Грегором Брьомлінгом вчора в присутності керівників найбільших медичних закладів Чернігова і журналістів підписаний меморандум про співробітництво між Чернігівською міською радою та GIZ. Сторони обмінялися заявами про наміри та висловили надію на продуктивне співробітництво.
17 травня 2017 р.

Фонд комунального майна оголошує конкурс

Фонд комунального майна оголошує конкурс

Фонд комунального майна Чернігівської міської ради повідомляє про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть  залучені ...

17 травня 2017 р.

Відбулися зміни в порядку надання субсидій

Відбулися зміни в порядку надання субсидій   Для удосконалення та підвищення ефективності програми соціальної підтримки населення Уряд вніс зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Ці зміни затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».
17 травня 2017 р.

Сьогодні муніципальна поліція демонтувала першу незаконну споруду (ФОТОФАКТ)

Сьогодні муніципальна поліція демонтувала першу незаконну споруду (ФОТОФАКТ)   Сьогодні працівники КП «Муніципальна поліція» Чернігівської міської ради демонтували перший незаконно розміщений об’єкт.
 
  Безхазяйна споруда роками знаходилася біля входу в дитячий садок № 72 по вул. Бєлова, 30А. Вона являла собою частину кузова вантажного автомобіля зі сміттям всередині.
 
  Демонтаж об’єкту здійснений за допомоги працівників і техніки КП «АТП2528».
16 травня 2017 р.

Об’єкти інфраструктури міста посилено охоронятимуться під час проведення випускних у школах Чернігова

Об’єкти інфраструктури міста посилено охоронятимуться під час проведення випускних у школах Чернігова   Сьогодні, 16 травня, під час розширеної наради Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав доручення керівнику Муніципальної поліції спільно з представниками підрозділу охорони громадського порядку міської патрульної поліції на час проведення випускних вечорів у школах посилити охорону території міста.
  Крім того, міський голова звернувся з проханням також посилити охорону всіх об’єктів інфраструктури міста, на які здійснюються суттєві поточні видатки за рахунок міського бюджету на період випускних – це міський пляж, парки та ін.
16 травня 2017 р.

Владислав Атрошенко: кошти з батьків на ремонти шкіл і дитсадків збирати ЗАБОРОНЕНО!

Владислав Атрошенко: кошти з батьків на ремонти шкіл і дитсадків збирати ЗАБОРОНЕНО!   - У Чернігові категорично заборонено збирати кошти з батьків, діти яких навчаються в освітніх закладах міста, та робити будь-які спонукання до цього. Категорично заборонено директорам, учителям, завучам особисто говорити з батьками про будь-які видатки. Я сподівався, що наші вчителі - розумні люди, оскільки вони навчають наших дітей, і що вони зрозуміють мої вимоги. Хочу сподіватися, що збір коштів колись припиниться, - наголосив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
  Владислав Атрошенко повідомив, що до нього надійшло звернення від депутата Чернігівської міської ради Віктора Тарасова, у якому йдеться про те, що батьки, діти яких навчаються в ЗНЗ № 2, продовжують скаржитися на примусовий збір коштів у різних формах.
16 травня 2017 р.

Всього сторінок (874)123456 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.