Понеділок 18 грудня 2017 р. 03:19 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Капітальний ремонт «нижньої» частини Валу наблизить Чернігів до ЮНЕСКО

Капітальний ремонт «нижньої» частини Валу наблизить Чернігів до ЮНЕСКО   У проекті капітального ремонту «нижньої» частини Валу (парку ім. Коцюбинського) передбачається збереження всіх об’єктів на цій території в існуючих звичних рамках. Додаються лише кілька елементів, які теж будуть виконані в стилістиці «Чернігова стародавнього». Зокрема, передбачається заміна асфальтного покриття, який перебуває у незадовільному стані, на клінкерну бруківку. Планується також створення додаткового паркового світлодіодного освітлення, влаштування велодоріжок і дерев’яних сходів із кованими елементами, заміна лавок, реконструкція та ремонт фонтанів, встановлення макетів Валу та Лоєвих і Любецьких воріт.
13 грудня 2017 р.

Де можна переглянути фільм "Чернігів. Перезавантаження"

Де можна переглянути фільм "Чернігів. Перезавантаження"   Фільм «Чернігів. Перезавантаження», який демонструвався на звіті Чернігівського міського голови 12 грудня, в найближчі дні можна буде переглянути на міських телеканалах «Новий Чернігів» та «Дитинець».
 
  На «Новому Чернігові» - 15 грудня (п’ятниця) о 18:00, 16 грудня (субота) о 19:00, 17 грудня (неділя) о 15:00.
 
  На «Дитинці» - 15 грудня (п'ятниця) о 20:55, 16 грудня (субота) - 10:55, 17 грудня (неділя) - 8:10, 19:10.
13 грудня 2017 р.

Чернігів – 2017: розвиток та оновлення міста

Чернігів – 2017: розвиток та оновлення міста   За 10 місяців 2017 року загальний обсяг бюджету міста Чернігова за доходами досяг рівня 2,6 млрд грн. Обсяги надходжень аналогічного періоду минулого року збільшено на 796 млн грн або на 44,9 %. Збільшувались як обсяги власних надходжень (у 1,3 рази або на 277,2 млн грн), так і офіційні трансферти (у 1,6 рази або на 518,8 млн грн) з державного та обласного бюджетів.
 
  За 10 місяців 2017 року до загального фонду міського бюджету міста Чернігова мобілізовано 1 079,3 млн грн власних та закріплених надходжень. Слід зазначити, що власні надходження за 10 місяців 2017 року перевищили річні надходження за минулий 2016 рік на 80,2 млн гривень. До кінця року очікується отримати до загального фонду міського бюджету майже 1,3 млрд гривень, що значно перевищить фактичні показники минулого року (на 295,6 млн гривень).
12 грудня 2017 р.

Усі мешканці пошкодженого будинку по вул. Попудренка, 16 безперешкодно проживатимуть у наданому містом тимчасовому житлі до відновлення будинку

Усі мешканці пошкодженого будинку по вул. Попудренка, 16 безперешкодно проживатимуть у наданому містом тимчасовому житлі до відновлення будинку   12 грудня виповнюється один рік відтоді, як у Чернігові по вул. Попудренка, 16 стався обвал стіни будинку.
 
  Міська влада відповідно до чинного законодавства зробила все необхідне для ліквідації наслідків цієї аварії. На даний час вже проведені всі необхідні підготовчі процедури: обстеження будинку з метою встановлення ступеню руйнування й можливості його відновлення, затверджений проект та його експертиза, визначений переможець відкритих торгів. Затримка тільки за тим, що ця будівля юридично має статус речового доказу в кримінальній справі, яка розглядається Новозаводським районним судом. Для початку відновлювальних робіт потрібен дозвіл суду.
12 грудня 2017 р.

Відмінності приватної управляючої компанії від комунальних ЖЕКів розглянули сьогодні у Чернігівській міській раді

Відмінності приватної управляючої компанії від комунальних ЖЕКів розглянули сьогодні у Чернігівській міській раді   Сьогодні, 12 грудня, на розширеній нараді у Чернігівській міській раді відбулося завершення звіту про результати роботи у поточному році ТОВ «Майас Сілтумс».
  Два тижні тому Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко директору ТОВ «Майас Сілтумс» поставив завдання: підготувати інформацію, з якої можна було б дізнатися про ефективність та відмінність приватного підприємства, яке займається обслуговуванням будинків, споруд та прибудинкових територій, від комунальних ЖЕКів.
  Чернігівський міський голова після заслуховування доповіді прокоментував:
  - Це складна ділянка для роботи, стан будинків надзвичайно запущений і площа маленька. Якщо бути відвертим, то моя оцінка між «твердою трійкою» та «четвіркою з мінусом». Тобто робота не провалена – це факт.
12 грудня 2017 р.

У Чернігові відбувся тренінг "Розвиток управлінської майстерності"

У Чернігові відбувся тренінг "Розвиток управлінської майстерності"   Сьогодні, 12 грудня, відбувся тренінг «Розвиток управлінської майстерності». Захід був організований у рамках програми підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки. Тренінг проводився для власників і керівників вищого та середнього рівнів управління компаніями.
 
  На тренінгу були розглянуті питання:
 
  Управління командою. Управлінська зрілість. Управлінські функції.
  Взаємодія в команді. Особливості структури, комунікацій і контролю.
  Мотивація vs Стимулювання. Правильний вибір правильних людей.
  Формування середовища сприятливого для роботи і людей.
  Джерела влади. Форми впливу. Вибір адекватного управлінського стилю.
12 грудня 2017 р.

Оголошення про звіт міського голови за 2017 рік

Оголошення про звіт міського голови за 2017 рік   Сьогодні, 12 грудня, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звітуватиме про роботу в 2017 році на відкритій зустрічі з представниками громади.
 
  Зустріч відбудеться у залі Міського Палацу культури о 17.00.
 
  Вхід вільний.
12 грудня 2017 р.

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 26-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 26-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання   Сьогодні, 11 грудня, погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд двадцять шостої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання.
  Для розгляду депутатам міської ради пропонуються 16 питань, підготовлених структурними підрозділами міськради. Про це на початку засідання повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
  Пленарне засідання 26-ї сесії міської ради 7 скликання відбудеться 21 грудня 2017 року о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7). З відповідним розпорядженням міського голови, порядком денним та графіком засідань постійних депутатських комісій можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради в розділі "Нормативні документи" та «Актуально».
11 грудня 2017 р.

Сьогодні у Чернігові презентували дослідження про те, як українці розуміють права людини

Сьогодні у Чернігові презентували дослідження про те, як українці розуміють права людини   Презентація дослідження проводилась у Чернігівській міській раді. Чернігів став першим містом у рамках регіонального туру з такою презентацією по інших містах країни.
 
  Дослідження проводилось Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та фірмою Юкрейніан соціолоджі сервіс» на замовлення Програми розвитку ООН в Україні та у співпраці із ГО «Центр інформації про права людини» і Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Загалом було опитано понад 2 тисяч людей у 102 населених пунктах країни.
 
  Результати його виявилися не надто оптимістичними, а саме: українці погано орієнтуються у сутності правових механізмів і демонструють досить низьку готовність до відстоювання власних прав.
11 грудня 2017 р.

Всього сторінок (957)123456 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.