Четвер 17 серпня 2017 р. 22:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Сьогодні – останній день прийому заяв на конкурсний відбір учителів у школи міста

Сьогодні – останній день прийому заяв на конкурсний відбір учителів у школи міста   15 серпня ще триває прийом заяв на конкурсний відбір на заміщення вакантних посад у загальноосвітніх навчальних закладах міста. Конкурсний відбір проводитиметься з 18 по 22 серпня.
 
  За інформацією управління освіти міської ради у школах міста на наступний навчальний рік наявні 47 вакансій, зокрема: початкові класи – 12, українська мова та література – 3, географія – 2, математика – 1, вихователь групи продовженого дня – 3, образотворче мистецтво – 1, музика – 2, трудове навчання – 1, англійська мова – 8, педагог-організатор – 1, фізичне виховання – 1, інформатика – 6, фізика – 1, німецька мова – 3, французька мова – 1, польська мова – 1.
 
  Станом на 12 серпня на поки що вільні учительські місця подано 151 заяву. Більше всього бажаючих зайняти посади учителя початкових класів та вихователя групи продовженого дня - 37 та 23 заяви відповідно. Найбільша конкуренція склалася на учителя математики - подано 17 заяв, педагога-організатора – 10 заяв, учителя української мова та літератури – 17 заяв, учителя англійської мови – 17 заяв. Втім, учителів німецької, французької та польської мови у школах міста сьогодні не вистачає.
15 серпня 2017 р.

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова, затвердженого рішенням міської ради від 26 червня 2012 року (22 сесія 6 скликання) зі змінами та доповненнями»

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади   м. Чернігова, затвердженого рішенням міської ради від 26 червня 2012 року (22 сесія 6 скликання) зі змінами та доповненнями»   Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова, затвердженого рішенням міської ради від 26 червня 2012 року (22 сесія 6 скликання) зі змінами та доповненнями».
15 серпня 2017 р.

14 серпня відбулися відкриті обговорення з перегляду тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії

14 серпня відбулися відкриті обговорення з перегляду тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії   14 серпня 2017 року в Чернігові проведені відкриті обговорення з питань затвердження проектів інвестиційних програм з виробництва теплової енергії на 2017 рік, а також, перегляду тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води. Захід проходив у залі засідань Федерації профспілок за адресою: вул. Шевченка, 5.
 
  У обговоренні взяли участь заступник Чернігівського міського голови Андрій Черненко, керівники ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» КЕП «Чернігівська ТЕЦ», ПАТ ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО, представники громадськості та засобів масової інформації.
 
  30 червня 2017 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затверджено Порядок проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
15 серпня 2017 р.

Шановні чернігівці! Будьте уважні на воді!

Шановні чернігівці! Будьте уважні на воді!   Особливо слідкуйте за купанням дітей, організовуйте його з урахуванням навичок дітей у плаванні, вживайте усіх можливих заходів безпеки!
 
  14 серпня трагічна подія – вірогідна загибель дитини на воді – сталася на пляжі «Золотий берег». Дівчинка 13 років, яка відпочивала з батьками, зникла у воді на очах у матері. Це сталося в тому кінці пляжу, на який виходить «стежина здоров’я» з міського парку. Як повідомив начальник відділу з надзвичайних ситуацій міської ради Григорій Годун, водолази на пляжі були і чергували на своєму посту. Він знаходиться біля медичного пункту, в тому кінці пляжу, який нижче за течією. На місці надзвичайної пригоди вони опинилися з максимальною швидкістю, вже через хвилину після отримання сигналу. Але навіть цього виявилося недостатньо.
14 серпня 2017 р.

Незаконні врізки до мереж Водоканалу можна легалізувати до 30 вересня

Незаконні врізки до мереж Водоканалу можна легалізувати до 30 вересня   КП "Чернігіводоканал" повідомляє, що терміном до 30 вересня всі незаконні врізки до мереж водопостачання та водовідведення можна легалізувати і користуватися послугами "Чернігівводоканал» на законних підставах. Таке рішення було прийнято адміністрацією "Чернігіводоканал".
  Для легалізації незаконних врізок потрібно звернутися до абонентського відділу КП «Чернігівводоканал» за адресою в Чернігові: вул. Генерала Бєлова,2, каб.2,3. Телефон для довідок 614-662.
14 серпня 2017 р.

Електронне голосування за проекти Громадського бюджету в Чернігові зроблене. Сьогодні його презентували та навчали модераторів

Електронне голосування за проекти Громадського бюджету в Чернігові зроблене. Сьогодні його презентували та навчали модераторів   Вже цього року за проекти Громадського бюджету (Бюджету участі) в Чернігові можна буде проголосувати і з комп’ютера через мережу Інтернет. Щоби це стало можливим, Чернігів приєднався до спеціальної електронної платформи «Громадський проект», розробленої командою ГО «Соціал Буст» при фінансовій підтримці міжнародних донорських організацій. Ця електронна платформа є всеукраїнською і створена спеціально для технічного забезпечення реалізації в різних містах програм на кшталт Бюджету участі.
 
  У Чернігові, за правилами, подавати проекти Бюджету участі можуть жителі будь-яких міст, а голосувати – тільки чернігівці. Платформа вирішує питання ідентифікації особи як місцевого жителя, пропонуючи користувачеві на вибір кілька механізмів підтвердження: банк ID, електронний цифровий підпис або долучення скану паспорта з пропискою.
14 серпня 2017 р.

Останні штрихи до завершення капітального ремонту дороги по вул. Івана Мазепи

Останні штрихи до завершення капітального ремонту дороги по вул. Івана Мазепи   Дорожні роботи, які відуться з сьогоднішнього дня на вул. Івана Мазепи на ділянці від вул. Ремісничої до вул. Любецької, є фінальними в капітальному ремонті цієї високонавантаженої вулиці Чернігова. Цю ділянку дороги міста перекрито на 2 дні: 14 і 15 серпня. Перекриття необхідне для завершення ремонтних робіт по укладанню асфальтобетонного покриття, це вже останній його шар на цьому об'єкті.
 
  Публікуємо зміни в русі громадського транспорту (відкрити новину повністю) та фоторепортаж.
14 серпня 2017 р.

Майже 16 кубометрів сміття вивезли з Земснаряду комунальні служби

Майже 16 кубометрів сміття вивезли з Земснаряду комунальні служби   Непланове прибирання несанкціонованих смітників біля водойми обійшлося місцевому бюджету орієнтовно в 3800 грн. Від початку літнього сезону таке прибирання проводиться управлінням ЖКГ вже вдруге.
 
  Навантажувач працював більше 4 годин, а працівникам КП «Зеленбуд» вдалося вивезти із зони відпочинку 16 м3 або близько 10 тон побутового, будівельного сміття та відходів садового господарства (зрізані гілки дерев). При цьому спеціально облаштована на цій території ємність для сміття (бетонне кільце) не була заповнена.
14 серпня 2017 р.

З директорами шкіл у Чернігові укладатимуть контракти та призначатимуть за конкурсом

З директорами шкіл у Чернігові укладатимуть контракти та призначатимуть за конкурсом   На розгляд депутатів Чернігівської міської ради під час чергової сесії, яка відбудеться 17 серпня, вноситься питання щодо затвердження нового порядку призначення на посаду керівників навчальних закладів системи загальної середньої освіти міста Чернігова.
 
  За новою процедурою вибір тих, хто займе посади керівників загальноосвітніх навчальних та інших закладів, які належать до системи загальної середньої освіти, пропонується здійснювати шляхом конкурсного відбору. Переможець такого відбору призначатиметься на посаду через укладання з ним контракту.
14 серпня 2017 р.

Всього сторінок (908)123456 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.