Понеділок 19 березня 2018 р. 03:20 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

"Будинок книги" відкриє інтернет-магазин, запровадить програму лояльності та випуск бонусних карток

"Будинок книги" відкриє інтернет-магазин, запровадить програму лояльності та випуск бонусних карток   Муніципальний книжковий магазин "Будинок книги" у поточному році запроваджує програму лояльності та випуск накопичувальних бонусних карток для постійних клієнтів магазину, а також відкриє інтернет-магазин. Про це сьогодні на розширеній нараді в мерії розповіла директор КП "Будинок книги" Тетяна Корма.
 
  Чернігівський «Будинок книги» на сьогодні є чи не єдиним в Україні книжковим магазином комунальної власності. Він здійснює роздрібну торгівлю книжковою продукцією, сувенірами, товарами для творчості, дитячими іграшками, настольними іграми та канцелярськими товарами. Магазин працює кожен день, без вихідних, окрім державних свят.
13 березня 2018 р.

Прогноз весняного водопілля 2018 року на р. Десні

Прогноз весняного водопілля 2018 року на р. Десні   За прогнозом Чернігівського обласного центру гідрометеорології весняне водопілля у цьому році на р. Десні буде близьким до середньо-багаторічних значень.
  Амплітуда очікуваного підйому рівня води – 1,6 – 2,8 м.
  Рівень води в р. Десні в межах міста Чернігова станом на 12.03.2018 р. – 379 см. Вихід води р. Десна на заплави – 681 см.
  Очікувані строки проходження найвищих рівнів весняної повені: 20.04.2018 р. - 05.05.2018 р.
  Найвищі рівні води в межах м. Чернігова: 1917 р.- 9,82 м, 1931 р. - 9,85 м, 1970 р. - 9,8 м.
13 березня 2018 р.

23 березня - ювілейний концерт з нагоди 30-річчя народного аматорського фольклорного колективу «Сіверяни»

23 березня - ювілейний концерт з нагоди 30-річчя народного аматорського фольклорного колективу «Сіверяни»   Міський Палац культури запрошує усіх чернігівців та гостей міста 23 березня на ювілейний концерт з нагоди 30-річчя народного аматорського фольклорного колективу «Сіверяни».
  Початок заходу: о 18 годині.
  Квитки в касі Міського Палацу культури. Вартість 40-50 грн.
  Каса Палацу: (0462) 970-826 (вівторок-субота 11:00-19:00, неділя 14:00-19:00, окрім понеділка).
12 березня 2018 р.

Інформаційне повідомлення Національного банку України щодо м. Чернігова

Інформаційне повідомлення Національного банку України щодо м. Чернігова   Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі з 1 березня припиняється доставка кореспонденції відділеннями ПАТ «Укрпошта», адресованої Національному банку України, за адресою: вул. Кирпоноса, 16, м. Чернігів, 14000.
  Для місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, соціального забезпечення, судів та правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб (у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Чернігівського регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюватиметься за поштовою адресою юридичної особи: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601.
  Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходи і майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, суб’єктів підприємницької діяльності Чернігівської області та м. Чернігова здійснюватиметься у м. Києві за адресою: пл. Контрактова, 2-б, 2 під’їзд, тел. (044) 230-17-69 (адреса для листування: Національний банк України, вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601).
12 березня 2018 р.

У Чернігові вшанували пам’ять Великого Кобзаря

У Чернігові вшанували пам’ять Великого Кобзаря   9 березня у Чернігові відзначили 204-річчя з дня народження Тараса Шевченка - Великого Кобзаря та пророка українського народу. Біля пам’ятника поету зібралися заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова, голова обласної ради Ігор Вдовенко та його перший заступник Валентин Мельничук, заступник Чернігівського міського голови – керуючий справами виконкому Сергій Фесенко, а також громадськість міста.
  Учасники зібрання говорили про життя та творчість Великого Кобзаря та поклали квіти до його пам’ятника. Актори обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка та Молодіжного театру декламували вірші геніального поета. Творчі колективи обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм виконали музичні твори на слова Тараса Шевченка.
12 березня 2018 р.

Порядок документального оформлення повірки лічильників

Порядок документального оформлення повірки лічильників   Через бажання зекономити, деякі абоненти чи то самі, чи під впливом шахраїв, які намагаються заробити на повірці лічильників, допускають самостійне розпломбування лічильників холодної води, через що потрапляють під фінансові санкції з боку КП «Чернігівводоканал». Для уникнення претензій з боку водопостачального підприємства міста радимо звернути увагу на важливі моменти при проведенні повірки лічильників холодної води в місті Чернігові.
 
  1.Щодо пломбування лічильників
 
  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення…» квартирні засоби обліку беруться виконавцем послуги на комерційний облік шляхом пломбування. Опломбування та розпломбування лічильників проводиться виконавцем послуги з водопостачання.
12 березня 2018 р.

В. Атрошенко: “Ми не ділимо дітей на “своїх і чужих”, але маємо починати рахувати кошти громади”

В. Атрошенко: “Ми не ділимо дітей на “своїх і чужих”, але маємо починати рахувати кошти громади”   Минулого тижня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко вкотре роз'яснив свою позицію стосовно того питання, яке викликає чи не найбільше спекулятивних перекручень. А саме, як громадам варто захищати свої інтереси та будувати міжбюджетні розрахунки:
 
  - Коли хтось критикує міську владу - це нормально. Але в Чернігові є один інтернет-ресурс, який робить це регулярно і з великим задоволенням, часто порушуючи стандарти журналістики. Я нормально це сприймаю, всі знають, що за ресурсом “Че Лайн” стоїть певна політична сила, яка його фінансує та має за мету будь-яким чином прийти до влади. Але маніпуляції, які вкрапляються в їх публікаціях, слід розуміти і спростовувати. Зараз про одну з них.
10 березня 2018 р.

Силікатна цегла тріснула навпіл - а скло з даху нових зупинок пройшло краш-тест (ВІДЕОФАКТ)

Силікатна цегла тріснула навпіл - а скло з даху нових зупинок пройшло краш-тест (ВІДЕОФАКТ)   Площа одного скла на даху нових чернігівських зупинкових комплексів складає 1,2 кв м, товщина його 10 мм. Такий шматок загартованого скла важить 20-30 кг, а готовий витримати навантаження на всю свою площину і не труснути - до 10-15 тон. Про ці та інші факти сьогодні розповів Сергій Масленніков - генеральний директор підприємства, яке встановлює в місті скляні зупинникові комплекси. Після цього всі присутні, в тому числі журналісти, змогли особисто прийняти участь у краш-тесті цього скла. На склі стрибали та кидали в нього цеглою.
07 березня 2018 р.

Орієнтовний план основних заходів з 12 по 16 березня 2018 року (Внесені зміни)

Орієнтовний план основних заходів з 12 по 16 березня 2018 року (Внесені зміни)   12.03.18 - 08.00
  Засідання міської конкурсної комісії
  (зал засідань виконавчого комітету міської ради)
  Фесенко С.І.
07 березня 2018 р.

Всього сторінок (989)123456 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.