Субота 21 жовтня 2017 р. 00:46 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Чернігів відзначає День захисника України

Чернігів відзначає День захисника України   У Чернігові сьогодні, 13 жовтня, відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України. В цей день вшановують всіх, хто стоїть на захисті незалежності та територіальної цілісності нашої країни, військових традицій Українського народу. Це свято кадрових військових, добровольців, волонтерів, капеланів, патріотів.
  Крім того, День захисника - це свято, яке поєднує українські військові традиції княжих і козацьких часів, Української державності 1917-1921 років, боротьби з нацизмом в роки Другої світової війни, визвольні змагання УПА та сучасність. Саме цього року Україна відзначає 100 річчя Української революції та початку організації українського війська - армії УНР і 75-ти річчя від початку формування Української повстанської армії.
13 жовтня 2017 р.

Увага! З 14 по 25 жовтня - перекриття руху на перехресті проспектів Миру і Перемоги

Увага! З 14 по 25 жовтня - перекриття руху на перехресті проспектів Миру і Перемоги   Перехрестя проспектів Миру та Перемоги у Чернігові будуть з 14 до 25 жовтня перекривати, аби зробити на ділянці від головпоштамту до іншого боку проспекту Перемоги повну суцільну гідроізоляцію над підземним переходом. Таке рішення ухвалив сьогодні виконком Чернігівської міської ради.
 
  Рішення підготовлене на підставі висновків і рекомендацій комісії в складі керівників та відповідальних фахівців як профільних підрозділів міської ради, так і газовиків, зв’язківців та всіх служб, відповідальних за мережі, що проходять у районі підземного переходу під асфальтом. Комісія збиралася безпосередньо на місці будівельних робіт і поводила огляд стану мереж спільно.
13 жовтня 2017 р.

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 24-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 24-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання   Сьогодні, 13 жовтня, погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд двадцять четвертої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання.
 
  На розгляд депутатів пропонується 24 питання, підготовлених структурними підрозділами міської ради. Про це на початку засідання повідомив міський голова Владислав Атрошенко.
 
  Протягом наступного тижня проходитимуть засідання постійних комісій міської ради, під час яких всі питання порядку денного будуть вивчатися більш детально.
 
  При розгляді порядку денного депутати акцентували увагу на питанні«Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів бюджету міста Чернігова та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста».У проекті цього рішення пропонується збільшити розмір кошторисної заробітної плати працівникам робітничих професій при визначенні вартості об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів бюджету міста.
13 жовтня 2017 р.

КП «Будинок книги» очолила відома в Чернігові волонтерка та громадська активістка

КП «Будинок книги» очолила відома в Чернігові волонтерка та громадська активістка   На цьому тижні комунальне підприємство «Будинок книги» Чернігівської міської ради очолив новий керівник - відома в Чернігові волонтерка та громадська активістка Тетяна Корма. До своїх обов’язків директор приступила 11 жовтня.
 
  До цього вона 10 років працювала в комерційній сфері. Коментуючи своє призначення журналістам, новий директор розповіла, що в майбутньому бачить тільки позитивну перспективу розвитку книжкового магазину, має багато цікавих ідей, щоб зробити «Будинок книги» більш комфортним для чернігівців, а також готова до позитивних змін.
13 жовтня 2017 р.

Затверджені проекти-переможці загальноміського голосування в Бюджеті участі

Затверджені проекти-переможці загальноміського голосування в Бюджеті участі   12 жовтня на засіданні робочої групи з Бюджету участі затверджений перелік проектів, які будуть реалізовані у 2018 році. За результатами загальноміського голосування переможцями стали 7 великих і 12 малих проектів, запропонованих чернігівцями.
 
  Обсяг Бюджету участі - 1% від власних надходжень міського бюджету м. Чернігова. Зараз це майже 9,6 млн грн. 75% цієї суми передбачено на великі проекти і 25% - на малі. Після загальноміського голосування складається рейтинг проектів за кількістю голосів. Переможцями стають стільки з них, на скільки, при додаванні їх кошторисів, вистачає передбачених коштів.
12 жовтня 2017 р.

Фонд комунального майна повідомляє

Фонд комунального майна повідомляє

Фондом комунального майна Чернігівської міської ради приватизовано шляхом викупу нежитлове приміщення загальною площею 80,5 кв.м., що розташоване по вул. Івана Мазепи, 4 у м. Чернігові. ...

12 жовтня 2017 р.

Тепло почало надходити до житлових будинків міста

Тепло почало надходити до житлових будинків міста   Відсьогодні у Чернігові стартував опалювальний сезон. Тепло почало надходити до житлових будинків міста.
 
  Проте, слід наголосити, що мережі прогріватимуться поступово. Теплогенеруючі підприємства подають гарячу воду до будинку, а вже пустити тепло в мережі будинку - відповідальність ЖЕКів, ОСББ, ЖБК чи інших підприємств, що обслуговують будинки, споруди та прибудинкові території.
 
  Можуть дещо затримувати підключення будинків до подачі тепла випадки протікання систем опалення. Якщо такий випадок фіксується, то спочатку ліквідується протікання, а потім поновлюється подача гарячої води в мережу будинку.
12 жовтня 2017 р.

Чернігів починає співпрацю з ProZorro.Продажі

Чернігів починає співпрацю з ProZorro.Продажі   12 жовтня в Чернігівській міській раді відбулося підписання Декларації про співпрацю міста з системою ProZorro.Продажі, яка допомагає продавати комунальне майно вигідно, швидко та прозоро.
 
  - Чернігів одним з перших міст України приєднується до цієї системи. За останні півтора-два роки в нашому місті відбулися суттєві зміни в прозорості розпорядження комунальним майном. Фонд комунального майна міської ради на її сайті оприлюднив і постійно оновлює перелік об’єктів комунальної власності та інформацію про те, хто і за скільки їх орендує. Тепер система «ProZorro.Продажі» спростить нам роботу, тому що дозволить пропонувати комунальне майно в оренду або продавати такі об’єкти на електронному аукціоні, - наголосив при підписанні документу заступник міського голови Олександр Ломако.
12 жовтня 2017 р.

У Чернігові відзначають День працівників харчової промисловості

У Чернігові відзначають День працівників харчової промисловості   Сьогодні у Чернігові з нагоди Дня працівників харчової промисловості відбулася урочиста зустріч, в якій взяли участь голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако.
  - Усі чернігівці, якщо не є вашими колегами, то точно є споживачами вашої продукції. Адже в основному це внутрішній ринок і у нас у місті представлено досить багато відомих підприємств з якісною продукцією у сфері м’ясної, рибної промисловості, у сфері молочних, макаронних виробів, хліба та хлібобулочних виробів. Чернігівці знають ці бренди, люблять їх. І варто згадати, що на основних підприємствах харчової промисловості міста працюють близько 2,5 тисячі людей, а якщо додати ще й ФОПи та дрібні підприємства, то я думаю, що ця цифра буде мінімум удвічі більша. Отже, це свято для багатьох чернігівських родин, члени яких працюють на наших підприємствах, сплачують податки та створюють робочі місця, а також дають розвиток всій промисловості та нашому місту, - сказав заступник міського голови.
12 жовтня 2017 р.

Оголошення про скликання двадцять четвертої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Оголошення про скликання двадцять четвертої  сесії Чернігівської міської ради  сьомого скликання   Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати двадцять четверту сесію Чернігівської міської ради сьомого скликання 26 жовтня 2017 року о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).
12 жовтня 2017 р.

Всього сторінок (935)123456 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.