Середа 23 травня 2018 р. 23:33 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Статистика поліції: Чернігів стає більш безпечним містом

Статистика поліції: Чернігів стає більш безпечним містом   На думку Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, для переселення Чернігівського міського відділу поліції в інше приміщення (у зв’язку з тим, що приміщення на Шевченка, 13 через незадовільний стан несучих конструкцій характеризується як непридатне) найбільш реальним варіантом є нинішнє приміщення міської ДФС. "Якщо ж керівництво ДФС не погодиться і матиме інше бачення – будуть розглядатися інші приміщення", - сказав Чернігівський міський голова на розширеній нараді з керівниками міських служб сьогодні, 22 травня.
 
  За інформацією, яку доповів на цій нараді керівник міського відділу поліції Володимир Реберг, зараз у штаті відділу – 291 посада. Це на 278 посад менше, ніж було до проведення реорганізації, яка почалася в 2015 році. У середньому, в Чернігові щодоби реєструється 190 заяв і повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та інших подій. Це 41% від усіх заяв і повідомлень, що надходять по області. Наразі в обласному центрі спостерігається динаміка в бік зменшення по всіх видах кримінальних правопорушень.
22 травня 2018 р.

На фінішній прямій: роботи по встановленню 2 спортивних полів добігають кінця

На фінішній прямій: роботи по встановленню 2 спортивних полів добігають кінця   У Чернігові завершуються роботи по встановленню 2 нових мультиспортивних майданчиків. Будівництво вже завершено, залишилося тільки на покриття нанести розмітку. Нові майданчики є універсальними, на них можна буде грати як у волейбол, так і в баскетбол чи футбол. Роботи були розпочаті в кінці квітня.
 
  Майданчики встановлені за адресами вул. Самострова, 9 (біля клубу за місцем проживання«Атлант») та вул. П"ятницька, 49 (біля клубу за місцем проживання«Десна»).
 
  Їх спорудження відбулося за програмою «SocialFootballChallengeinUkraine 2018» товариством «ТОТАЛ МАРКЕТИНГ Едженсі» за замовленням Представництва в Україні MastercardEuropeSA.
22 травня 2018 р.

Капітальний ремонт ліфтів міста Чернігова у 2018 році

Капітальний ремонт ліфтів міста Чернігова у 2018 році   Виконавчий комітет міської ради 17 травня 2018 року погодив доповнення до переліку об`єктів на капітальний ремонт ліфтів міста Чернігова на 2018 рік.
  Погоджений перелік складається з 44 об`єктів на загальну суму 5 млн 566 тис. грн.
  Загальний обсяг призначень на роботи з капремонту ліфтів в житлових будинках Чернігова у 2018 році складає 6 млн. грн.
  Перелік об`єктів на капітальний ремонт ліфтів міста Чернігова на 2018 рік (експертиза; ремонтні роботи):
22 травня 2018 р.

Капремонт по вул. Рокосовського

Капремонт по вул. Рокосовського   Активно проводиться капітальний ремонт тротуарів по вул. Рокосовського. Підготовчі роботи та влаштування покриття ведеться з обох боків вулиці. Мощення виконуються з ФЕМ (плитки) двох кольорів: пішохідні зони викладуються сірою плиткою, а велодоріжки – червоною.
 
  Ширина велодоріжок складає 1,5 м. Вони – однобічні. Велодоріжки передбачені з обох боків вул. Рокосовського.
 
  Пішохідні доріжки мають виходи до пішохідних переходів через проїжджу частину дороги. В інших місцях виходи на дорогу заборонені правилами ПДР.
22 травня 2018 р.

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про встановлення розміру плати за послуги з оформлення документації з обстеження та знесення зелених насаджень для м. Чернігова»

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта -  проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради  «Про встановлення розміру плати за послуги з оформлення документації з обстеження та знесення зелених насаджень для м. Чернігова»   На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про встановлення розміру плати за послуги з оформлення документації з обстеження та знесення зелених насаджень для м. Чернігова» та аналіз регуляторного впливу даного акта.
21 травня 2018 р.

Погоджувальна рада затвердила порядок денний тридцять першої сесії Чернігівської міської ради 7 скликання

Погоджувальна рада затвердила порядок денний тридцять першої сесії Чернігівської міської ради 7 скликання

Сьогодні, 21 травня, погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд тридцять першої сесії ...

21 травня 2018 р.

У Чернігові перший тест з математики складатимуть 1763 майбутніх абітурієнта

У Чернігові перший тест з математики складатимуть 1763 майбутніх абітурієнта   Завтра, 22 травня, розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Майбутні абітурієнти проходитимуть перший тест - математику.
 
  У Чернігові для складання тесту з математики зареєструвалися 1763 випускника цього року та попередніх років. За інформацією навчально-методичного центру управління освіти міської ради, у місті відкриються 7 пунктів тестування. А саме: у школах №№ 32, 33 та у вищих навчальних закладах - Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Чернігівський національний технологічний університет, Академія Державної пенітенціарної служби України, коледж транспорту та комп’ютерних технологій, коледж економіки і технологій.
21 травня 2018 р.

Про те, як виконуються обіцянки міського голови, звітуватимуть публічно

Про те, як виконуються обіцянки міського голови, звітуватимуть публічно   Хід виконання обіцянок, даних Чернігівським міським головою на зустрічах з чернігівцями за місцем проживання, буде обговорюватися публічно - на щотижневих міських розширених нарадах, які проходять у присутності журналістів і транслюються он-лайн. Таким же чином будуть даватися й відповіді на питання, які були задані мешканцями на цих зустрічах, але вимагали часу на з’ясування обставин.
 
  Усі підняті питання братимуться на облік і контроль з чітким визначенням завдань, відповідальних і термінів виконання. Саме таке завдання поставив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко перед усіма своїми підлеглими. Найближча така нарада – завтра, 22 травня. Початок о 8.00. Дивіться трансляцію на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради або на сторінці «Прес-служба Чернігівської міської ради» в соціальній мережі «Facebook».
21 травня 2018 р.

Капітальний ремонт доріг приватного сектору міста Чернігова у 2018 році

Капітальний ремонт доріг приватного сектору міста Чернігова у 2018 році   Капітальний ремонт доріг приватного сектору міста Чернігова у 2018 році
 
  Перелік об`єктів по капітальному ремонту доріг приватного сектору:
21 травня 2018 р.

У Чернігові вшанували пам’ять жертв політичних репресій

У Чернігові вшанували пам’ять жертв політичних репресій

До Дня пам'яті жертв політичних репресій 20 травня відбувся жалобний захід на 20-у кілометрі Гомельського шосе поблизу с. Халявин Чернігівського району.  ...

21 травня 2018 р.

Всього сторінок (1020)12345 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.