П’ятниця 26 травня 2017 р. 14:12 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Новим депутатом міської ради від «ДемАльянсу» став Сергій Кирієнко

Новим депутатом міської ради від «ДемАльянсу» став Сергій Кирієнко   На 20 сесії Чернігівської міської ради VII скликання голова міської виборчої комісії Наталія Слісаренко оголосила про постанови цієї комісії, відповідно до яких припинені повноваження депутата міської ради від міської організації політичної партії «Демократичний альянс» Андрійченка Ігоря Володимировича – згідно з його заявою.
 
  Замість нього депутатом міської ради від цієї політичної сили став Кирієнко Сергій Владиславович – як наступний у виборчому списку.
 
  Чернігівський міський голова на сесії привітав його з приєднанням до депутатського колективу.
25 травня 2017 р.

У Чернігові обговорили виконання Цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

У Чернігові обговорили виконання Цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу   Сьогодні, 24 травня, в Чернігівській міській раді відбулось засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу під головуванням заступника міського голови Ольги Хоніч.
  Як зазначила начальник управління охорони здоров’я міської ради Ольга Малець, у 2016 році вперше були виділені кошти на проведення заходів в рамках виконання Цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки у місті Чернігові.
  З доповіддю «Про епідситуацію з ВІЛ-інфекцією/СНІДом в м. Чернігові» виступила лікар-епідеміолог Чернігівської міської лікарні № 2 Лариса Лугова. Вона зазначила, що епідемічна ситуація із захворюваністю на ВІЛ в Чернігові залишається складною. За всі роки спостереження виявлено по серомоніторингу 2853 особи, що становить 989,6 на 100 тис. населення.
24 травня 2017 р.

З 1 червня оновлений пляж «Золотий берег» стане виключно пішохідним

З 1 червня оновлений пляж «Золотий берег» стане виключно пішохідним   Міський пляж «Золотий берег» активно готують до відкриття. Він буде територією «тільки для пішоходів», де діти можуть бігати без загрози потрапити під машину. Тому на під’їзді до пляжу облаштовується стоянка на 85 автомашин, яка буде охоронятися. Сьогодні на ній вже зробили розмітку. Найближчими днями на дорозі за в’їздом на стоянку встановлять шлагбаум і заїзд на пляж закриють. Після 1 червня він буде дозволений тільки для спецавтотранспорту.
 
  Вартість стоянки буде мінімальною –10 гривень за день.
24 травня 2017 р.

Про суми нарахованих їм місцевих податків чернігівцям повідомлять листами

Про суми нарахованих їм місцевих податків чернігівцям повідомлять листами   23 травня виконавчий комітет Чернігівської міської ради схвалив зміни та доповнення до Програми здійснення додаткових заходів з мобілізації коштів до міського бюджету міста Чернігова на 2016 – 2018 роки.
 
  Це рішення передбачає виділення містом коштів на те, щоби всі чернігівці (фізичні особи), які є платниками місцевих податків, отримали поштою повідомлення щодо нарахованих сум. Йдеться про податки, які сплачуються до міського бюджету міста Чернігова протягом цього року відповідно до норм Податкового кодексу України.
24 травня 2017 р.

Презентація роялю Yamaha в Чернігівській міській школі мистецтв

Презентація роялю Yamaha в Чернігівській міській школі мистецтв   Сьогодні, 24 травня, о 17.00 у Міській школі мистецтв (вул. Захисників України (колишня вул. Одинцова, 7-В) відбудеться випускний вечір вихованців школи. На заході відбудеться презентація унікального для міста інструменту – компактного роялю Yamaha, нині єдиного в Чернігові.
 
  Роялі фірми Yamaha, що більше ста років виготовляє високоякісні інструменти, мають всесвітню репутацію. Їх вибору надають перевагу піаністи всіх рівнів та в усьому світі. Роялі GB1 вирізняються неперевершеністю у своїй красі і звучанні.
24 травня 2017 р.

У Чернігові в бюджетних закладах встановлять енергоефективні лампи

У Чернігові в бюджетних закладах встановлять енергоефективні лампи   Сьогодні на своєму черговому засіданні виконавчий комітет міської ради затвердив 150 робочих проектів щодо заміни ламп розжарювання та люмінесцентних на LED-світильники в бюджетних закладах міста. Заміна звичайних ламп на енергоефективні буде реалізована в рамках «Програми підвищення енергоефективності в бюджетних установах м. Чернігова на 2017-2027 роки».
23 травня 2017 р.

За результатами рейтингу інвестиційної ефективності міст Чернігів має середній рівень

За результатами рейтингу інвестиційної ефективності міст Чернігів має середній рівень   За даними рейтингового агентства «Єврорейтинг» за підсумками IV кварталу 2016 року Чернігів посів 14–ту сходинку в рейтингу інвестиційної ефективності міст України. Загальна оцінка інвестиційної ефективності Чернігова склала 158 балів, що відповідає середньому рівню (ineD). Про це повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
  Як пояснили в управлінні економічного розвитку міста міської ради, у IV кварталі 2016 року вперше з початку дослідження інвестиційної ефективності обласних центрів України намітилась позитивна динаміка у розвитку нашого міста, що позитивно вплинуло на загальний результат. Чернігів показав більш високі результати в частині інвестиційної активності.
23 травня 2017 р.

Найцікавіші моменти інтерв’ю Чернігівського міського голови у програмі «Ваш хід»

Найцікавіші моменти інтерв’ю Чернігівського міського голови у програмі «Ваш хід»   Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко взяв участь у програмі «Ваш хід» на телеканалі «Новий Чернігів».
  Повернення постаменту Богдана Хмельницького.
  - У мене абсолютно позитивна та спокійна оцінка щодо повернення пам’ятника. Моя позиція полягає в тому, що в центрі міста всі пам’ятки повинні дивитися в сторону центральної площі, або в сторону П’ятницької церкви.
  У публікаціях був такий надпис: що повернення пам’ятника Богдану Хмельницького коштувало 700 тис грн, а потім йшло посилання на Prozzoro, де були надані роз’яснення, що 700 тис грн - це загальна вартість реконструкції постаменту: самого пам’ятника, його основи, будівництва сходів і таке інше. Повну інформацію ніхто не читав, а посилалися саме на назву цієї статті.
23 травня 2017 р.

Круглий стіл «Зменшення рівня поширення ВІЛ» відбувся в Чернігові

Круглий стіл «Зменшення рівня поширення ВІЛ» відбувся в Чернігові   Минулого тижня на базі Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся круглий стіл «Зменшення рівня поширення ВІЛ» за участю представників БО «Чернігівська мережа», Чернігівського міського відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції, районних секторів Чернігівського міського відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції та міського центру соціальних служб.
  Присутні на цій зустрічі обговорили проблеми, пов’язані із реалізацією проекту «Профілактика ВІЛ, тестування та лікування молоді і жінок у конфлікті з законом в Україні».
  Виконавець проекту - Міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров’я) в співпраці з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».
23 травня 2017 р.

У Чернігові реалізується програма «Сходинки до здоров’я»

У Чернігові реалізується програма «Сходинки до здоров’я»   Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з районними секторами Чернігівського міського відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції реалізує просвітницько-профілактичну програму «Сходинки до здоров’я».
  Учасники тренінгових занять – діти та молодь, засуджені до покарань без позбавлення волі.
  Минулого тижня неповнолітні та молоді люди були залучені до участі у лекційно – тренінговій роботі за участю Катерини Вонарх - керівника обласної Клініки, дружньої до молоді.
  Метою заходу була профілактика соціально-небезпечних хвороб, запобігання інфікування ІПСШ, гепатитами, туберкульозом, подолання їх наслідків, збереження репродуктивного здоров’я.
23 травня 2017 р.

Всього сторінок (876)12345 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.