Понеділок 25 вересня 2017 р. 03:51 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Дорожні знаки на асфальті з`явилися біля чернігівської школи №3

По вул. Гетьмана Полуботка біля школи №3 з`явилася дорожня розмітка у вигляді ...

22 вересня 2017 р.

Святковий концерт «Чернігів – місто мого серця»

Святковий концерт «Чернігів – місто мого серця»   Вчора, 21 вересня, в Міському палаці культури з нагоди Дня міста та 74-ї річниці з дня визволення міста Чернігова від нацистських загарбників відбулося урочисте зібрання та святковий концерт «Чернігів – місто мого серця» за участю місцевих творчих виконавців та колективів.
  Всіх чернігівців зі святом привітав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч.
  Міський голова від імені 300-тисячної громади міста звернувся до кожного чернігівця та побажав здоров’я, наснаги та віри в майбутнє України і Чернігова, яке здатні забезпечити тільки спільно кожний з нас. Владислав Атрошенко також згадав про далекі воєнні роки, коли загинули десятки тисяч місцевих жителів.
22 вересня 2017 р.

Чернігівська міська рада звертається до керівництва країни

Чернігівська міська рада звертається до керівництва країни   Сьогодні на пленарному засіданні двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання депутати прийняли рішення «Про звернення Чернігівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення зупинення реформи бюджетної децентралізації у 2018 році». «За» це рішення проголосував 31 депутат міської ради.
  Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, коментуючи прийняття цього рішення, зазначив, що це одне з двох найважливіших прийнятих сьогодні рішень. Першим, на його думку, є Програма підтримки народжуваності в місті Чернігові на 2017-2020 роки.

Латвійське місто-побратим Огре вітає Чернігів

Латвійське місто-побратим Огре вітає Чернігів   Усіх чернігівців зі святом Дня міста привітав міський голова латвійського Огре, нашого міста-побратима.

Програма святкування Дня міста Чернігова

21-24 вересня 2017 року

Святкуймо день міста разом!

Чернігів – місто легенд! Ми пишемо свою легенду!

21 вересня 2017 р.

Батьки новонароджених чернігівців отримають 5, 10 і 20 тис. грн допомоги від міста   Програма підтримки народжуваності в місті Чернігові на 2017-2020 роки депутатами щойно на сесії прийнята з розширенням кола отримувачів допомоги та збільшенням сум. Відповідно до рішення: у Чернігові додаткову матеріальну допомогу від міста будуть виплачувати при народженні кожної дитини. Якщо вона в родині перша - 5 тис. грн, друга - 10 тис. грн, третя і кожна наступна - 20 тис. грн.

Рішення про виплату прийматиме спеціальна комісія. Цей момент досить гостро дискутувався в сесійній залі. Пропонувалося як зовсім відмовитися від такого "запобіжника", так і виплачувати всім, але у виключних випадках - не "на руки" батькам, а на депозит дитині. Але ці правки не набрали достатньо депутатських голосів.

Чернігівська міська рада сьогодні

Чернігівська міська рада сьогодні   Чернігів очікує на візит делегацій українських та закордонних міст-партнерів. Серед них: поважні гості з міст Огре, Гомеля, Тарнобжега, а також міські голови міст Вінниці, Новгород-Сіверського, Сум, Славутича та Ніжина. Крім того, участь в урочистостях візьмуть делегація Товариства «Чернігівське земляцтво» в Києві та Почесний Консул Республіки Латвія в Україні.
  Як повідомлялося раніше, 22 вересня в Чернігівській міській раді заплановані урочисті збори з нагоди святкування Дня міста за участю Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка та представників делегацій. Цього ж дня вони візьмуть участь в урочистому відкритті скверу ім. Б. Хмельницького.
21 вересня 2017 р.

Олександр Шевченко призначений першим заступником Чернігівського міського голови   У Чернігівського міського голови - новий перший заступник. Ним став Олександр Шевченко, кандидатуру якого підтримали депутати міської ради сьогодні, 21 вересня, на початку засідання сесії. Перед цим вони проголосували за звільнення попереднього першого заступника міського голови Шостака М. О. Як повідомив міський голова, Михайло Шостак написав заяву про звільнення за власним бажанням.
21 вересня 2017 р.

Початок сесії міської ради: привітання чернігівцям

Початок сесії міської ради: привітання чернігівцям   - Шановні присутні, шановні представники громади міста, шановні народні обранці - депутати міської ради, шановні керівники структурних підрозділів міської ради, шановні представники мас-медіа! Перед початком сесії дозвольте від щирого серця мені як міському голові, який представляє 300-тисячну громаду міста, привітати всіх чернігівців із 74-ою річницею визволення Чернігова від нацистських загарбників і з Днем міста. Хочу побажати всім наснаги, здоров’я, всього самого-самого кращого, що можна побажати друзям, рідним, і сказати дуже прості слова: майбутнє Чернігова залежить від кожного з нас. І тільки спільними зусиллями ми зможемо розвивати наше місто і забезпечити це майбутнє, - такими словами Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко розпочав сьогоднішнє пленарне засідання двадцять третьої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання.

Всього сторінок (923)12345 > остання