Субота 17 листопада 2018 р. 10:22 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Семінар з енергоефективності на підприємствах. АНОНС

Семінар з енергоефективності на підприємствах. АНОНС

20 листопада у Чернігові відбудеться регіональний семінар «Енергоефективність на підприємствах: нові виклики, нові можливості».

14 листопада 2018 р.

У Чернігові відремонтували ще один спортивний зал

У Чернігові відремонтували ще один спортивний зал   Спортивне приміщення на вул.Льотній, 12, де молодь займається Тхеквондо, наразі відповідає всім сучасним вимогам, а спортивні заняття відтепер проходять у комфортних умовах. Це сучасна зала для проведення тренувань зі спеціальним покриттям, на стінах прикріплені спеціальні м’які подушки для уникнення забоїв, обладнані душові кабіни та інше.
 
  На урочистому відкритті спортзали чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зауважив, що в даному закладі нічого надзвичайно немає, це маленький, компактний та зручний спортзал, яких у місті потрібно відкривати десятками.
  - Такі зали цікаві тим, що спорт іде в спальні мікрорайони, наближаючись до людей. Це дуже зручно для дітей, які живуть поряд. Дуже добре, що діти будуть знаходити друзів у спортивних залах, - сказав Владислав Атрошенко.
14 листопада 2018 р.

Автомобільний парк комунального підприємства поповнився новою технікою

Автомобільний парк комунального підприємства поповнився новою технікою   Сьогодні, 13 листопада, на комунальне підприємство «АТП-2528» доставили техніку, що закуплена відповідно до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради за результатами тендерів. Мова про два автомобіля для підвозу робітників, які займаються благоустроєм міста, два сміттєвози із заднім завантаженням, два трактори із навантажувачами. Також закуплені 6 антивандальних сміттєвих урн.
 
  За словами Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, сміттєвози КП «АТП-2528» давно потребують заміни, оскільки більшість працюючих авто давно відслужили свій термін експлуатації.
 
  - Існуюча техніка вже відпрацювала п'ять термінів експлуатації, тож заміна автомобільного парку – це потреба часу. Крім того, місто буде робити кроки до облаштування майданчиків та організації вивозу сміття. Також з різних міркувань, у першу чергу, гігієнічних та естетичних, плануємо заварювати сміттєпроводи у дев’ятиповерхівках, - сказав міський голова та додав, що навесні у місті будуть оновлюватися майданчики зі збору сміття, на яких встановлюватимуться контейнери із заглибленням. Такі контейнери зручніші для громадян, а також легші в обслуговуванні.
13 листопада 2018 р.

Рада регіонального розвитку - про результати децентралізації та комунікацію столиці з громадами

Рада регіонального розвитку - про результати децентралізації та комунікацію столиці з громадами   Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко взяв участь у сьомому засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка та за участі Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Засідання відбулося 12 листопада у Києві. Від Чернігівщини на захід запрошували мерів міст, голів об'єднаних громад та депутатів різних рівнів, а також представників органів виконавчої влади.
 
  На засіданні Ради регіонального розвитку обговорювалися ключові питання життєдіяльності регіонів, зокрема, завершення процесу децентралізації, масштабне реформування галузі освіти та медицини, нову якість управління на місцях.
 
  Одним з прикладів, де, на думку Владислава Атрошенка, громади мають отримати державний фінансовий ресурс - це питання інфраструктури, у першу чергу, мережі у містах. Адже на прикладі міста Чернігова потреба у коштах для заміни всіх комунікацій, що відпрацювали свій термін, становить понад 30 мільярдів гривень.
13 листопада 2018 р.

Владислав Атрошенко: Чернігів має переходити до практики земельних аукціонів

Владислав Атрошенко: Чернігів має переходити до практики земельних аукціонів   Відповідне доручення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав керівнику комунального підприємства "Чернігівбудінвест" Валерію Горбатову.
 
  На думку міського голови, що відсутність чітких правил для проведення цієї процедури суттєво зменшує інвестиційну привабливість Чернігова. З іншого боку, у Чернігові не так багато забудовників. Тож, на думку міського голови, є ймовірність змови. А в умовах, коли в аукціонах не будуть брати учать великі інвестори всеукраїнського рівня, то це зробить цю процедуру недієвою.
 
  - У багатьох містах процедури земельних аукціонів вже працюють. Тому, як сучасне місто, Чернігів має випрацювати процедури таких аукціонів, відповідні запобіжники, які не дозволять змови місцевих інвесторів, - сказав Владислав Атрошенко, доручивши у термін до початку 2019 року розробити критерії та підзаконні акти для започаткування земельних аукціонів і поступово рухатись у цьому напрямі.
13 листопада 2018 р.

Інформація про місця ремонтних робіт на підземних мережах по м. Чернігову

Інформація про місця ремонтних робіт на підземних мережах по м. Чернігову   Шановні чернігівці!
 
  З метою повного та об'єктивного інформування, а також допомоги громадському контролю веб-портал Чернігівської міської ради розміщатиме інформацію про адреси ремонтних робіт з розкриттям грунту, які проводяться на території міста КП "Чернігівводоканал", ПАТ «Облтеплокомуненерго» і КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТЕХНОВА».
  Переліки надані цими підприємствами:
12 листопада 2018 р.

У Чернігові підготували перше промо відео для інвесторів

У Чернігові підготували перше промо відео для інвесторів   Як діяти, щоби справді залучити в місто інвесторів – питання набагато складніше, ніж може здатися на перший погляд. Чернігів як місто вже має чимало промоційних відео, у тому числі, дуже цікавих і яскравих. Але промо ролик, зроблений з урахуванням сприйняття і запитів такої цільової аудиторії, як потенційні іноземні інвестори, місто зробило вперше.
 
  Консультантами у формуванні структури та сценарію відео виступили фахівці Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest. Це створений у 2016 році постійно діючий дорадчий орган Кабінету Міністрів України для просування і підтримки прямих іноземних інвестицій та вдосконалення іміджу України як привабливої для інвестицій країни. Діяльність Офісу спрямована на надання інвесторам реальної інформації та порад щодо ведення бізнесу в Україні.
 
  Ролик про Чернігів демонструватимуть представникам іноземних бізнесових організацій, які приїжджають з місіями до України. Також він буде інструментом презентацій інвестиційного потенціалу міста. Його планується розміщати на вітчизняних і зарубіжних веб-ресурсах, у т. ч. спеціалізованих.
12 листопада 2018 р.

Урок патріотизму від латвійського хору в Чернігові

Урок патріотизму від латвійського хору в Чернігові   За таку шапочку, як на головах у цих чоловіків, за радянської влади латвійців ув’язнювали та висилали до Сибіру. Ці головні убори – розпізнавальні знаки латвійських студентських корпорацій, які в цій країні були ще й осередками патріотичного руху. До розпаду СРСР багато з них діяли з-за кордону.
 
  На честь 100-річчя проголошення Латвійської Республіки хор студентських корпорацій приїхав в Україну. І Чернігів став першим українським містом, у якому виступили ці музиканти.
12 листопада 2018 р.

Під час осінньої толоки у Чернігові висадили близько 200 дерев

Під час осінньої толоки у Чернігові висадили близько 200 дерев   Близько 200 дерев висадили під час осінньої толоки у Чернігові.
 
  Суботнього ранку колектив Чернігівської міської ради зібрався на вулиці Береговій, щоб долучитися до гарної традиції озеленення міста, яка була започаткована майже 3 роки тому.
 
  Працівники структурних підрозділів міської ради на чолі з міським головою Владиславом Атрошенком цього дня висадили 150 молодих саджанців ліщини ведмежої та 20 – бархату амурського.
12 листопада 2018 р.

Владислав Атрошенко подякував працівникам культури за творчість

Владислав Атрошенко подякував працівникам культури за творчість   Сьогодні, 9 листопада, своє професійне свято відзначають працівники культури та майстри народного мистецтва. На урочистості, що проходили в музичній школі №1 імені Стефана Вільконського, завітав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
 
  Вітаючи присутніх з професійним святом, міський голова, подякував керівнику музичної школи №1 Ользі Астаф’євій за позитивні перетворення, які відбуваються у цьому музичному закладі. Він також висловив побажання, щоб якомога більше міських заходів проходили за участю класичних музикантів, щоб мистецтво різними способами більше поширювалося серед людей.
 
  - Як міський голова, в хочу витрачати свій час на розвиток міста, розуміючи, що це місто має майбутнє, - сказав Владислав Атрошенко. – Уся громада повинна об’єднатися навколо однієї мети, і зрозуміти: нас ніде ніхто не чекає, усвідомити: такої перлини, як наш Чернігів, ніде у світі немає. Треба, щоб прості люди, які можливо не знають основ високого мистецтва, через те мистецтво, яке ви несете до них, більше розуміли яке наше місто, яка наша Україна.
09 листопада 2018 р.

Всього сторінок (1081)12345 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.