П’ятниця 24 листопада 2017 р. 13:11 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

КП «АТП2528» на постійну роботу потрібні трактористи

КП «АТП2528» на постійну роботу потрібні трактористи   Чернігівське комунальне підприємство «АТП2528» Чернігівської міської ради запрошує в свою команду відповідальних трактористів для прибирання вулиць міста. КП «АТП2528» у будь-які погодні умови постійно піклується забезпеченням чистоти в місті. За інформацією «АТП-2528» підприємство обслуговує 237 вулиць Чернігова.
 
  Робота трактористів на підприємстві особлива, адже працівники виходять на роботу раніше всіх, а в часи сніжної негоди, можливо і вночі.
 
  Підприємство гарантує офіційне працевлаштування, своєчасну зарплату і повний соціальний пакет.
22 листопада 2017 р.

Чернігів проводить маркентингове дослідження іміджу міста та пропонує приз - романтичний weekend на двох

Чернігів проводить маркентингове дослідження іміджу міста та пропонує приз - романтичний weekend на двох   З 1 листопада Чернігів проводить друге маркетингове дослідження свого іміджу. Впродовж двох з половиною місяців до 14 січня серед гостей міста проводитиметься опитування за допомогою анкет face-to-face, які складені трьома мовами (українською, англійською та російською). Анкети розповсюджуються в чернігівських готелях, ресторанах, музеях, на головних туристичних локаціях та торгових центрах міста. Використовується також і онлайн-версія через мережу Інтернет.
 
  Анкета розроблялася управлінням культури та туризму Чернігівської міської ради спільно з Чернігівським національним технологічним університетом. У ній враховані основні питання, які допоможуть визначити ставлення туристів до Чернігова.
 
  Заповнюючи анкету, іноземні та українські туристи стають учасниками розіграшу романтичного уїк-енду в Чернігові на двох осіб. На переможців чекає безкоштовне проживання в тризірковому готелі в центрі міста, романтична екскурсія містом легенд, смачна вечеря та інші приємні сюрпризи.
22 листопада 2017 р.

Проект капітального ремонту "нижньої" частини Валу (частина 2: візуалізація)

Проект капітального ремонту "нижньої" частини Валу (частина 2: візуалізація)   Чернігівською міською радою вже викладений в загальний доступ розроблений архітектурною майстернею проект капітального ремонту парку ім. Коцюбинського в м. Чернігові ("нижньої" частини Валу).
 
  Пропонуємо також ознайомитися з візуалізацією цього проекту.
21 листопада 2017 р.

Проект капітального ремонту "нижньої" частини Валу викладений в загальний доступ для ознайомлення чернігівців

Проект капітального ремонту "нижньої" частини Валу викладений в загальний доступ для ознайомлення чернігівців   Чернігівська міська рада оприлюднює для загального доступу і вивчення чернігівцями проект капітального ремонту "нижньої" частини Валу (юридично це - парк ім. Коцюбинського).
 
  Автор і розробник - ТОВ "СІТІ-ПРОЕКТ" (м. Чернігів). На сьогодні цей проект погоджений Національним архітектурно-історичним заповідником "Чернігів Стародавній", Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації та Міністерством культури України. Остаточний висновок комплексної експертизи щодо проекту буде надаватися після внесення в документацію всіх змін і доповнень, у тому числі за результатами громадських слуханнь, які призначені на 8 грудня.
21 листопада 2017 р.

Про "зелені легені" Чернігова дбають працівники КП «Зеленбуд»

Про "зелені легені" Чернігова дбають працівники КП «Зеленбуд»   Садіння, догляд, прибирання та капітальний ремонт зелених насаджень у парках та скверах Чернігова здійснює комунальне підприємство «Зеленбуд» Чернігівської міської ради. Загальна площа об’єктів, що обслуговує КП «Зеленбуд», на сьогоднішній день становить 691 га – це 33% всіх зелених насаджень міста. Про це повідомив начальник КП «Зеленбуд» Роман Старіков сьогодні, 21 листопада, на розширеній нараді Чернігівського міського голови з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
  Підприємством також виконуються роботи з прибирання снігу в зимовий період; роботи з видалення, обрізки та кронування дерев, вирубування порослі; роботи з улаштування квітників та газонів, а також косіння трави.
21 листопада 2017 р.

Привітання Чернігівського міського голови з Днем Гідності та Свободи

Привітання Чернігівського міського голови з Днем Гідності та Свободи   Шановні чернігівці!
  Сьогодні - День Гідності та Свободи.
  У цей день Чернігів і вся Україна вшановують Героїв Небесної Сотні, усіх українських воїнів, які стоять на захисті нашої Батьківщини, усіх тих, хто віддав своє життя за своїх рідних та кожного з нас, за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.
  Усі загиблі Герої навіки залишаться в пам’яті кожного з нас та будуть прикладом майбутнім поколінням.
  Всі вони боролися за краще життя, і я сподіваюся, що ми досягнемо його для нашого міста і для всієї України спільними зусиллями.
  Лише в єдності ми зможемо побудувати європейську, економічно та духовно багату, вільну й демократичну Україну, якою будуть пишатися наші нащадки.
21 листопада 2017 р.

Куди подінуть клінкер з площі при її реконструкції?

Куди подінуть клінкер з площі при її реконструкції?   Куди подінуть клінкер з площі при її реконструкції? На це питання, яке – якщо судити по реакції в соцмережах - хвилює досить багатьох чернігівців, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко відповів сьогодні в ході розширеної щотижневої наради з керівниками всіх міських служб.
 
  За його словами, планується, що в разі реконструкції головної площі Чернігова клінкер буде перебраний, і кращий за станом послужить для мощення пішохідної зони площі. Автомобільне ж коло буде викладене більш міцним матеріалом – гранітом. І все це буде вкладатися на бетонній основі.
21 листопада 2017 р.

У Чернігові працівники міської ради візьмуть участь у висаджуванні зелених насаджень

У Чернігові працівники міської ради візьмуть участь у висаджуванні зелених насаджень   У Чернігові у суботу, 25 листопада, о 9 годині на вулицях міста відбудеться висаджування зелених насаджень, у якому візьмуть участь працівники апарату та структурних підрозділів міської ради. Про це оголосив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні, 21 листопада, на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
  Відповідно до розпорядження міського голови висадження рослин проводитиметься у чотирьох місцях. А саме:
  - по вул. Гончій, від вул. Київської до вул. Котляревського (непарна сторона);
  - по пр. Миру, від вул. Г. Чорнобиля до вул. Льотної (непарна сторона);
  - на зеленій зоні перехрестя вул. Магістратська та вул. Хлібопекарська;
  - на зеленій зоні перехрестя вул. Шевченка та вул. Олександра Молодчого.
21 листопада 2017 р.

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 25-ї сесії міської ради 7 скликання

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 25-ї сесії міської ради 7 скликання   20 листопада погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд двадцять п’ятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 30 листопада 2017 року.
 
  На розгляд депутатів пропонується 40 питань, підготовлених структурними підрозділами міської ради. Про це повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на початку засідання.
 
  Під час обговорення порядку денного особливий інтерес депутатів викликали питання «Про Програму «Безпечне місто Чернігів на 2018-2020 роки», «Про внесення змін до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки».
20 листопада 2017 р.

Чернігівців навчали розробляти PR–стратегію для бізнесу

Чернігівців навчали розробляти PR–стратегію для бізнесу   У Чернігові минулого тижня відбувся навчальний тренінг «Розробка PR – стратегії для Вашого бізнесу», організований у рамках Програми підтримки малого та середнього підприємництва у місті на 2017-2020 роки. На прохання підприємців міста проводився він уже вдруге.
 
  Цільовою аудиторією цього тренінгу стали керівники підприємств, менеджери з маркетингу та PR, фізичні особи - підприємці. Тренером виступила Світлана Любченко – PR-консультант, копірайтер. Досвід її роботи – 16 років на посаді PR-директора у вітчизняних та міжнародних компаніях (Avon, Юнікредит банк, Чумак, Інкерман, Платинум-банк).
20 листопада 2017 р.

Всього сторінок (947)12345 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.