Субота 15 грудня 2018 р. 07:07 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Нагальні питання

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів

на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються приватним підприємством «Техкомсервіс»


Керуючись п.2.4 «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 (зі змінами), приватне підприємство «Техкомсервіс»доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

 

Діючі  тарифи  на послуги  з утримання  будинків  і споруд  та  прибудинкових територій були встановлені рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 30.08.2017 року № 371. За цей час та з 01 січня 2018 року значно зростає собівартість надання послуг з причин, які не залежать від підприємства. Так, з 01 січня зростають витрати на оплату праці в зв’язку зі збільшенням на державному рівні розміру прожиткового мінімуму з 1684 грн/міс до 1762 грн/міс (104,8%) та встановлення гарантованого мінімального розміру заробітної плати в розмірі 3723 грн. замість 3200 грн (116,3%); також зросла вартість будівельних матеріалів та інших матеріальних ресурсів (інструмент, інвентар, спецодяг, запчастини) та вартість паливно-мастильних матеріалів на 10,6%. 

Враховуючи вищевикладене, для забезпечення необхідного обсягу та якості послуг виникла необхідність у перегляді тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

 

Розрахунки проектів нових тарифів виконані з дотриманням вимог Порядку формування тарифів, затвердженого постановою КМУ №869 від 01.06.2011. Тарифи визначено окремо за кожним будинком залежно від запланованого обсягу,  періодичності робіт та технічних характеристик будинку. В розрахунках враховано прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 1762 грн, із забезпеченням мінімальної заробітної плати на рівні 3723 грн, ЄСВ – 22%, тариф на електроенергію – 1,68 грн. за кВт-год, планова рентабельність – 5%, ПДВ – 20%. В середньому тарифи зростають на 5,9%.

 

Перелік послуг на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відповідає встановленому рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 20.05.2016 року № 198.

Вартістю послуг по кожному окремому будинку та по кожній з послуг наведені у додатку.

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді протягом 7 днів з моменту офіційного повідомлення про наміри здійснити зміну діючих тарифів за адресою: м.Чернігів, вул. 1 Травня, 171.

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.