Понеділок 22 травня 2017 р. 22:19 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Нове у оподаткуванні

Зміни до форм звітності з акцизного податку

Чернігівська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області інформує: 08.05.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 10.11.2016 № 943 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 11 лютого 2016 року № 49» (далі – Наказ № 943), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 01.03.2017 за № 282/30150, який вніс зміни до наказу Міністерства фінансів України від 11 лютого 2016 року № 49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» (далі – Наказ № 49), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.03.2016 за № 340/28470.

Наказом № 943, зокрема:

скасовано форми звітів № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» і № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі» та Порядки їх заповнення;

внесено зміни у форми звітів № 1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі», № 1-ОТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі» та у Порядки їх заповнення;

доповнено Порядок заповнення форми звіту № 1-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту».

Крім того, наказом № 943 визначено, що суб'єкти господарювання мають право подавати уточнювальні звіти до органів ДФС за основним місцем обліку на заміну вже поданим - до 10 числа місяця, що настає за звітним.

З оновленим текстом Наказу № 49 можна ознайомитись
скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу на офіційному веб – порталі ДФС України (http://zir.sfs.gov.ua).

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ