Понеділок 22 травня 2017 р. 22:19 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Нове у оподаткуванні

До уваги підприємців, що здійснюють реалізацію технічно складних

побутових товарів

Чернігівська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області звертає увагу на те, що з 08.05.2017 набирає чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 06.03.2017 №231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій», якою затверджено  Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій. Отже всі суб’єкти господарювання (юридичні та фізичні особи), що здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій. В тому числі фізичні особи – підприємці, що перебувають на спрощеній системі оподаткування 1, 2 та 3 груп, тобто включно з тими підприємцями, що здійснюють торгівлю такими товарами на ринках.

З повним Переліком товарів можна ознайомитися на інтернет - порталах органів влади (www.kmu.gov.ua), веб - порталі ДФС (www.sfs.gov.ua) та субсайті ГУ ДФС у Чернігівській області (www.ch.sfs.gov.ua).

З питання реєстрації реєстраторів розрахункових операцій звертайтесь до Центру обслуговування платників Чернігівської ОДПІ за адресою: вул. Кирпоноса, 28, м. Чернігів, тел.: 65-28-25, 15-07.

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ