Понеділок 18 грудня 2017 р. 03:00 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

FAQ (Frequently Asked Questions)

Як роботодавцю заповнити своєму робітнику довідку про отримані доходи?


Особи, які відповідно до Податкового кодексу України мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати на вимогу платника податку відомості про суму виплаченого на його користь доходу, суму застосованих соціальних податкових пільг та суму утриманого податку (пп. «в» п. 176.2 ст. 176 ПКУ).

Враховуючи те, що затвердженої форми довідки про доходи, яку повинні надавати податкові агенти на вимогу платника податків, нормами чинного законодавства не передбачено, то довідка надається у довільній формі, в якій, крім загальної інформації про фізичну особу (ПІБ, реєстраційний номер облікової картки, період роботи), зазначається обов’язково наступна інформація:

·       сума нарахованого оподатковуваного доходу (помісячно та загальною сумою);

·       розмір та сума податкової соціальної пільги;

·       сума нарахованого та утриманого єдиного соціального внеску;

·       сума нарахованого та утриманого податку на доходи фізичних осіб;

·       сума нарахованого та утриманого військового збору.

ДФСУ

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.