Середа 17 січня 2018 р. 11:11 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Медики і громадськість.

Було про що спілкуватися медичним працівникам з учасниками чергового засідання «Клубу жінок ветеранів» при громадській організації спілки жінок міста Чернігова, на яке були запрошені заступник головного лікаря лікарні № 4 Людмила Аркадіївна Прог та завідуюча відділенням сімейної медицини цього закладу Барбара Олександрівна Сіваткіна.

Перелік обговорених питань: від особливостей нинішнього епідемічного періоду підйому захворюваності на грип та застудні хвороби до проблематики реалізації реформування галузі охорони здоров’я. Байдужих не було,користь – взаємна.