Вівторок 19 червня 2018 р. 07:18 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

В гостях у колективу лікарні

П’ятдесят восьмий рік при комунальному підприємстві «Міський Палац культури» міста Чернігова діє народний аматорський хор ветеранів війни і праці. Нині колектив, який з 2006 року очолює Микола Павлович Красножон, налічує 40 чоловік.

Нещодавно учасники хору відвідали і медичний заклад – лікарню № 4, де влаштували благодійний концерт. Спочатку твори митців прозвучали для колективу медичних працівників, а згодом – для пацієнтів відділення «Хоспіс».

Нагородою за кожну виконану пісню були бурхливі овації, слова подяки.

Колектив лікарні висловлює щиру подяку директору Палацу культури Должиковій І.О., керівнику хору Красножон М.П. та його талановитим виконавцям!