Середа 17 січня 2018 р. 11:12 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Боротьба з раком молочних залоз повинна бути постійною.

Такий висновок можна сформулювати після того, як у медичних закладах міста активно було проведено заходи у рамках Всесвітнього дня боротьби з раком грудей. До медичного профілактичного огляду були залучені практично всі фахівці поліклінічних відділень міських лікарень для дорослих: мамологи, гінекологи, терапевти, дільничі та сімейні лікарі, рентгенологи та фахівці ультразвукової діагностики. 725 жінок, які звернулись у цей день до лікарів з приводу будь-яких захворювань або цілеспрямовано для медичного огляду були оглянуті з метою виявлення патології грудей.

У третини жінок виявлені патологічні зміни у молочних залозах: доброякісні новоутворення, передракові стани та, на жаль, у трьох випадках діагностовані злоякісні пухлини грудей.

Тільки усвідомлення необхідності періодичного медичного огляду може суттєво знизити рівень захворюваності на цей грізний недуг, адже раннє його виявлення – запорука успішного лікування.

Регулярно звертайтесь до лікарів, цінуйте і бережить своє здоров’я!