Субота 23 вересня 2017 р. 19:16 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Початок впровадження проекту

25 липня поточного року розпочалися заняття для сімейних лікарів, лікарів-терапевтів, лікарів інших спеціальностей та практикум для медичних сестер закладів охорони здоров’я міста, основними тематиками яких є супровід онкологічних пацієнтів та здійснення інфузійної терапії в практиці сімейних лікарів.

Заняття проводять всеукраїнське Лікарське Товариство спільно з Українською військово-медичною академією у рамках впровадження проекту «Школа практикуючого лікаря» з метою удосконалення професійного та міждисциплінарного інформування лікарів та медичних сестер. Лекцію та практикум проводить доктор медичних наук, професор, полковник медичної служби, заступник начальника військово-медичної академії України Всеволод Володимирович Стеблюк.