Субота 23 вересня 2017 р. 19:15 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

З ювілеєм!

Чверть століття тому започаткував свою діяльність один із медичних закладів міста – міська лікарня № 2 Чернігівської міської ради.

Час відкриття лікарні символічно співпав зі святкуванням у державі професійного свята – Дня медичного працівника.

25 років промайнули швидко – у становленні, розвитку, зміцненні, пошуках шляхів до успіхів, зусиллях зайняти гідне місце серед закладів охорони здоров’я. І сьогодні – це один з флагманів вітчизняної медицини, з багатьох точок зору – взірець для інших. Завдячуючи міцному колективу однодумців, професіоналів, просто небайдужих і відповідальних людей, вітаємо колег «другої міської» з ювілеєм та професійним святом – Днем медичного працівника!

Впевнені у ваших подальших успіхах та зичимо благополуччя вам та вашим родинам!

Колектив

управління охорони здоров’я