Понеділок 19 лютого 2018 р. 00:22 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Відзнака дитячих стоматологів

  25 травня у м. Полтаві під егідою Міністерства охорони здоров’я України у Вищому Державному навчальному закладі «Українська медична стоматологічна академія» відбулась науково-практична конференція лікарів-інтернів, магістрів та клінічних ординаторів за тематикою «Актуальні питання клінічної медицини». Лікарями дитячої стоматологічної поліклініки Чернігівської міської ради було представлено дві наукові роботи, створені  за результатами  практичних проектів, які впроваджувались протягом року.

Проекти «Нові методики у проведенні гігієнічного стоматологічного навчання дітей» та  «Нові підходи до мотивації дітей щодо профілактики та лікування захворювань зубів», розроблені лікарями-інтернами Сидоренко А.В та Кармалітою М.Д.  під керівництвом завідуючої відділенням дитячої стоматологічної поліклініки Веруги О.І., (на фото) було відзначено дипломами І-го та ІІІ-го ступенів, які на пленарному засіданні конференції вручив доктор медичних наук, професор Ю. І. Силенко (на фото).

Вітаємо!

 


 

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.