Субота 23 вересня 2017 р. 19:13 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Навчання: постійно і послідовно.

В черговий раз комунальний лікувально-профілактичний заклад «Чернігівська міська лікарня №3» Чернігівської міської ради стала місцем проведення виїзного циклу НМАПО ім. П. Л. Шупика з тематичного удосконалення «Актуальні питання неврології» з метою підвищення кваліфікації лікарів. Крім лікарів-фахівців міста Чернігова слухачами циклу стали і лікарі медичних закладів Чернігівщини. Навчання пройдуть з 15 травня по 15 червня.

На фото викладачі циклу:

фотографія № 1 – професор, доктор медичних наук НМАПО ім. Шупика Слободін Т. М.;

фотографія № 2 – професор, доктор медичних наук НМАПО ім. Шупика Коваленко Т. В.;

фотографія № 3 – професор, доктор медичних наук НМАПО ім. Шупика Насонова Т. І.