Понеділок 22 травня 2017 р. 22:24 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Конференція на актуальну тему

Невідкладні стани, їх діагностика та забезпечення надання адекватної медичної допомоги займають особливе місце у діяльності лікарів адже часто потребують експрес-діагностики, термінового втручання. Несвоєчасно надана медична допомога може значно ускладнити стан хворого чи потерпілого або мати трагічні наслідки. Періодично медичний персонал закладів охорони здоров’я в процесі підвищення професійної кваліфікації знайомиться з сучасними підходами в розумінні розвитку коми, новітніми методиками та медикаментами у наданні невідкладної допомоги.

20 лютого 2017 року в КЛПЗ «Чернігівська міська лікарня №3» відбулася конференція на тему: «Невідкладні стани» з доповіддю «Надання медичної допомоги при комах» виступив доцент кафедри анестезіології НМАПО Галушко О. А.