Понеділок 19 лютого 2018 р. 00:20 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Не залишатись байдужими…

         Паліативна медична допомога – підхід, який дозволяє покращити якість життя пацієнтів та їх сімей, що зіштовхнулись з проблемами, пов’язаними з небезпечним для життя захворюванням, шляхом запобігання і полегшення страждань хворого. На жаль, до недавнього часу цей вид меддопомоги не мав ознак системності, достатньої організованості і чіткого окреслення напрямків у своїй діяльності. Відрадним є те, що в Україні помітним є розвиток та удосконалення системи паліативної допомоги. Не залишаються осторонь і медики Чернігова.

         З 10.02.2017 при дитячій поліклініці №1 ЧМР почала працювати бригада паліативної допомоги дітям міста, до складу якої входить лікар та медична сестра.

         Паліативна бригада три рази на тиждень планово відвідує хворих дітей. Бригада оснащена CDMA-телефоном та виробами медичного призначення (бахілами, рукавичками оглядовими, масками, тонометром, фонендоскопом).

         На сьогоднішній день до реєстру внесено більше 30 дітей міста, які підлягають паліативному нагляду.


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.