Понеділок 25 вересня 2017 р. 03:48 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Не залишатись байдужими…

Паліативна медична допомога – підхід, який дозволяє покращити якість життя пацієнтів та їх сімей, що зіштовхнулись з проблемами, пов’язаними з небезпечним для життя захворюванням, шляхом запобігання і полегшення страждань хворого. На жаль, до недавнього часу цей вид меддопомоги не мав ознак системності, достатньої організованості і чіткого окреслення напрямків у своїй діяльності. Відрадним є те, що в Україні помітним є розвиток та удосконалення системи паліативної допомоги. Не залишаються осторонь і медики Чернігова.

З 10.02.2017 при дитячій поліклініці №1 ЧМР почала працювати бригада паліативної допомоги дітям міста, до складу якої входить лікар та медична сестра.

Паліативна бригада три рази на тиждень планово відвідує хворих дітей. Бригада оснащена CDMA-телефоном та виробами медичного призначення (бахілами, рукавичками оглядовими, масками, тонометром, фонендоскопом).

На сьогоднішній день до реєстру внесено більше 30 дітей міста, які підлягають паліативному нагляду.