Понеділок 25 вересня 2017 р. 03:49 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівський пологовий будинок серед новаторів.

Починаючи з 2015 року  у державі започаткована нова сервісна послуга – реєстрація народження дитини з видачею відповідного свідоцтва безпосередньо у пологовому будинку. Серед активістів нововведення – Чернігівський пологовий будинок, де перше свідоцтво було видане в липні 2015 року, а до сьогодні цією послугою скористались вже 1800 сімей.

За словами головного лікаря міського пологового будинку В. Гусака, послугу сприйняли схвально із-за зручності та менших витрат часу, пов’язаних, як було раніше, з відвідуванням інших інстанцій, необхідних для одержання свідоцтва. А турбот, хоч і приємних, у сім’ях після народження немовляти і без того вистачає.

14 лютого цього року Чернігів з робочим візитом відвідав заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Павло Мороз, який побував у Чернігівському пологовому будинку та принагідно взяв участь у урочистому врученні свідоцтв про народження. Він відмітив, що вже 25 % громадян скористалися цим сервісом і це не зупинка на досягнутому, а продовження реформ у державі.

В    урочистостях    взяли   участь    Чернігівський    міський  голова  В. Атрошенко та начальник міського управління охорони здоров’я В. Кухар.