Понеділок 25 вересня 2017 р. 03:49 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Візит депутата: з увагою до медицини міста

У ході робочого візиту до Чернігова народний депутат України Сергій Березенко відвідав Чернігівську міську лікарню №1, де завершилися ремонтні роботи фізіотерапевтичного відділення: замінені віконні блоки, поновлені комунікаційні системи, реконструйовано басейн, проведено ремонт приміщень водних процедур.

Доречі,  кошти на здійснення ремонтно-відновлювальних робіт у розмірі 2 млн грн  були виділені минулого року з Державного фонду регіонального розвитку за сприяння народного депутата. Зі слів начальника управління охорони здоров’я міської ради Владислава Кухаря це відділення після проведених робіт стало одним з кращих у місті.

С. Березенко також мав нагоду зустрітися і поспілкуватись з працівниками закладу. В ході зустрічі народний депутат України наголосив на основних напрямках та цілях реформування галузі охорони здоров’я країни: створення своєчасної і ефективної висококваліфікованої медичної допомоги населенню та забезпечення гідних умов праці медичним працівникам.