Понеділок 19 лютого 2018 р. 00:20 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

 

Візит депутата: з увагою до медицини міста

 

У ході робочого візиту до Чернігова народний депутат України Сергій Березенко відвідав Чернігівську міську лікарню №1, де завершилися ремонтні роботи фізіотерапевтичного відділення: замінені віконні блоки, поновлені комунікаційні системи, реконструйовано басейн, проведено ремонт приміщень водних процедур.

Доречі,  кошти на здійснення ремонтно-відновлювальних робіт у розмірі 2 млн грн  були виділені минулого року з Державного фонду регіонального розвитку за сприяння народного депутата. Зі слів начальника управління охорони здоров’я міської ради Владислава Кухаря це відділення після проведених робіт стало одним з кращих у місті.

 

С. Березенко також мав нагоду зустрітися і поспілкуватись з працівниками закладу. В ході зустрічі народний депутат України наголосив на основних напрямках та цілях реформування галузі охорони здоров’я країни: створення своєчасної і ефективної висококваліфікованої медичної допомоги населенню та забезпечення гідних умов праці медичним працівникам.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.