Четвер 23 листопада 2017 р. 05:19 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Як отримати реабілітаційне лікування за кошти Фонду?

Працюючі м. Чернігова мають право отримати реабілітаційне лікування в умовах санаторно-курортних закладів по путівках, придбаних за кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Відновити своє здоров’я можливо за профілями захворювань:

- гострі церебральні порушення (інсульт);

- інфаркт міокарда, операції на серці;

- оперативні втручання на органах травлення;

- ортопедичні операції;

- порушення обміну речовин (цукровий діабет).

Умови направлення на відновлювальне лікування

Первинний медичний відбір хворого проводиться безпосередньо у відділеннях  лікувально-профілактичного закладу. Рішення про направлення на відновлювальне лікування приймає відбіркова комісія медичного закладу. На весь термін перебування в санаторії  (24 дні) видається листок непрацездатності.

Застрахованим особам, які потребують тривалого стаціонарного лікування, радимо звертатись до лікуючих лікарів та завідувачів профільних відділень щодо медичних показань та протипоказань, наявності реабілітаційних путівок та термінів направлення до оздоровниць.

Більш детальну інформацію можна отримати в Чернігівській міській виконавчій  дирекції за адресою: м. Чернігів, вул. Музична, 1-А або за телефонами: 678-236, 662-040.

Чернігівська міська виконавча дирекція

обласного відділення Фонду соціального