Вівторок 27 червня 2017 р. 01:17 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Структурні підрозділи

Управління державного архітектурно-будівельного контролю Чернігівської міської ради


19 червня 2017 року о 10.00 год. в приміщенні актового залу Новозаводської районної у м.Чернігові ради за адресою м.Чернігів, вул. Івана Мазепи, 19 відбудеться семінар з питань реалізації змін до містобудівного законодавства у зв’язку з набранням чинності Закону України №1817-VII»Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності».

Запрошуються замовники, проектувальники, підрядні організації та інші зацікавлені особи.


Адреса:  вул. Івана Мазепи, 19, м. Чернігів, 14017

Телефон:  тел. 77-76-56, 77-77-69

Е-mail: dabk@chernigiv-rada.gov.ua

Графік роботи Управління: з 8.00 год до 17.00 год,

перерва на обід – з 13.00 год до 14:00 год.

 

Управління державного архітектурно-будівельного контролю Чернігівської міської ради (далі – Управління) є виконавчим органом міської ради.

Управління є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в територіальних підрозділах Державної казначейської служби України, печатку з зображенням Державного Герба України і власним найменуванням, відповідні штампи та бланки.

Управління є підконтрольним Державній архітектурно-будівельній інспекції України в межах, визначених законодавством, підконтрольним і підзвітним міській раді, підпорядковується її виконавчому комітету та міському голові. Безпосередньо підпорядковується заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Основним завданням Управління є здійснення відповідно до законодавства України державного архітектурно-будівельного контролю, виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності.


Основним завданням Управління є:

- надає, отримує, реєструє, повертає документи, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, відмовляє у видачі таких документів, анулює їх, скасовує їх реєстрацію;

- приймає в експлуатацію закінчені будівництвом об’єкти (видає сертифікати, реєструє декларації про готовність об’єкта до експлуатації та повертає такі декларації на доопрацювання для усунення виявлених недоліків);

- подає Держархбудінспекції інформацію, необхідну для внесення даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів;

- здійснює державний архітектурно-будівельний контроль за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об’єктів містобудування, проектної документації щодо об’єктів, розташованих на території міста Чернігова.

* дані функції вступають в силу після передачі відповідних повноважень Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.


Працівники управління


Посада

 

 

 


ПІП

 

 


Контактний телефон

 

Приймальні   дні:


Начальник управління


Шкуріна
Людмила Григорівна


(0462) 777-656

 

 


середа
з 14:00 до 17:00

 


Заступник начальника управління


Ровенець
Лариса Вікторівна


(0462) 777-378


Головний бухгалтер


Соловей
Оксана Григорівна


(0462) 777-656


Головний спеціаліст-
юрисконсульт


Шумілова
Олена Володимирівна 


(0462) 770-378


Головний спеціаліст


Манойленко
Юрій Миколайович


(0462) 770-881


Головний спеціаліст


Негодніков
Дмитро Володимирович


(0462) 770-881


Головний спеціаліст (робота з єдиним реєстром)


Буряк
Сергій Володимирович


(0462) 770-769


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.