Понеділок 10 грудня 2018 р. 15:28 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

Жителі Чернігова сьогодні відзначають 74-ту річницю від нацистських загарбників. Фракція «Наш край» у Чернігівській міській раді зранку взяла участь у церемонії покладання квітів до братської могили воїнів у сквері імені Попедренка, які загинули у вересні 1943 року під час визволення обласного центру Чернігівщини.

У заході взяли участь представники влади і громадськості, ветерани, військовослужбовці.

Також були покладені квіти до стел загиблим на Майдані та в АТО. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх загиблих захисників України. Воїни Чернігівського гарнізону дали салют.

За словами керівника фракції Олександра Соколова, цей день об’єднує представників різних поколінь. «Нас захоплює безмежна мужність дідів і батьків у роки світових і визвольних війн, а нині – героїка дітей та онуків, які відважно захищають рубежі нашої держави на сході України», - зазначив він.

Чернігів був визволений 21 вересня 1943 року. За рівнем руйнувань місто увійшло до десятки найбільш зруйнованих міст колишнього СРСР.

 

 

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.