Вівторок 17 липня 2018 р. 14:05 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

Депутат Чернігівської міської ради від «Нашого краю» Володимир Коваленко подарував школярам «живі підручники». Подарунки для паралелей 2-х класів презентували у чернігівських загальноосвітніх школах №28 та №33. Всього вручено 250 «живих підручників».

Як пояснив Володимир Коваленко, ці підручники використовують сучасні технології – на кожній сторінці книги є Q-код, при скануванні якого на смартфон завантажується відеоурок із роз’ясненням матеріалу. Навчальні книги призначені для домашнього використання під час виконання домашніх завдань, коли у дітей виникають певні питання. Надруковані вони у місцевому видавництві. 

«Дітям було приємно отримати подарунки. Думаю, що вони стануть їм у нагоді, адже світ стрімко змінюється і в школу теж приходять інновації», - зазначив Володимир Коваленко.

Депутат від «Нашого краю» взяв участь в урочистих лінійках у навчальних закладах. Також обом школам він подарував лазерні принтери.

 
Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

none Фото  (83.47 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.