Понеділок 19 листопада 2018 р. 23:28 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

Депутат Чернігівської міської ради від «Нашого краю» Володимир Коваленко організував поїздку дітей з батьками до Вінниці. Учасниками екскурсії стали майже 90 чернігівців.

Вони ознайомилися з історичними та архітектурними пам’ятками Вінниці, відвідали розважальний центр, музей-садибу видатного лікаря М.Пирогова, побували на вечірньому шоу фонтанів на Південну Бузі.

«Приємно, що мій задум подарувати дітям та їхнім батькам щось цікаве на згадку про літо здійснено. Програма поїздки була насиченою, від того учасникам навіть важко визначитися, що сподобалося більше. Справу зроблено, дякую всім причетним!» - написав Володимир Коваленко на своїй сторінці у мережі Fecebook.

За словами Володимира Коваленка, пізнавальні поїздки для дітей є традиційними. Торік вони вже відвідували Сорочинський ярмарок на Полтавщині, фабрику ялинкових прикрас на Київщині. І надалі така практика буде продовжуватися, адже серед пріоритетів «Нашого краю» - створення умов для змістовного дозвілля дітей і молоді.

 
Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

none Фото  (3241.92 кб.)
none Фото  (4156.19 кб.)
none Фото  (3241.92 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.