Вівторок 20 листопада 2018 р. 00:29 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

Вихованці народного ансамблю танцю «Веснянка» із гімназії №31 Чернігова повернулися із Польщі та готуються до поїздки до Франції.

Як повідомила депутат Чернігівської міської ради від партії «Наш край», заступник директора з навчально-виховної роботи Вікторія Овчаренко, юні чернігівці відвідали місто-партнер Чернігова – польський Тарнобжег, де взяли участь у святкуванні Дня міста. Вона супроводжувала колектив під час поїздки у Польщу, для дітей подорож була безкоштовною.

«Це був дружній візит. У Польщу їздили 20 вихованців молодшої групи «Веснянки», - зазначила Вікторія Овчаренко. Діти мали виступ у школі №10 міста Тарнобжега, під час концерту виконували українські національні танці, після гопаку поляки чернігівським танцюристам аплодували стоячи. Також під час візиту для дітей були організовані екскурсії Тарнобжегом та в місто Сандомир. Вони відпочивали, спілкувалися з ровесниками.

Зараз творчі діти нашого краю – вихованці ансамблю «Веснянка» готуються до поїздки до Франції, де виступатимуть із концертами та матимуть практику з французької мови.

У народному ансамблі танцю «Веснянка» займаються близько 200 дітей віком від 4 до 18 років. Колектив є лауреатом численних всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Цього року кілька вихованців за підсумками Всеукраїнського конкурсу імені Сержа Лихваря отримали запрошення на навчання в Київську муніципальну академію танцю імені Сержа Лифаря.

Художній керівник колективу Галина Ісупова вважає, що основним секретом досягнень «Веснянки» є висока працездатність і наполегливість дітей, адже успіх – це 10% таланту і 90% праці.

 

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.