Вівторок 20 листопада 2018 р. 00:45 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

Уболівальники чернігівського футбольного клубу «Десна» з «Нашого краю» обурені відмовою команді у виході до прем’єр-ліги.

Як повідомив президент Асоціації дворового футболу, депутат Чернігівської міської ради від партії «Наш край» Богдан Ткаченко, він спілкувався із вболівальниками «Десни», які перебували у столиці. На жаль, рішення приймалося закрито, і заздалегідь в кулуарах говорили, що «Десна» не потрапить до прем’єр-ліги. Серед причин називали замалий бюджет клубу та відсутність дублюючої команди і команди Ю-19. «Наскільки мені відомо, представники «Десни» подали гарантійний лист про збільшення бюджету клубу до 10 млн грн, та й створення команд не є для «Десни» проблемою», - зауважив Богдан Ткаченко. Він повністю розділяє переживання фанів клубу, адже ця ситуація ставить під питання подальше існування улюбленої багатьма поколіннями чернігівців команди та перспективи розвитку футболу у Чернігові.

Керівник фракції «Наш край» у міськраді Олександр Соколов, вважає, що нинішня ситуація є серйозним порушенням спортивних принципів. «Я переконаний, що правила повинні бути зрозумілими і однаковими для всіх, а не змінюватися після того, як команда завоювала у чесній спортивній боротьбі право виступати у прем’єр-лізі», - наголосив він. Також Олександр Соколов підкреслив, що для чернігівського клубу це був історичний момент і особливі перспективи відкривалися перед вихованцями спортивно-дитячої школи, які б могли грати у команді Ю-19.

Керівник міської федерації футболу, депутат міськради від «Нашого краю» Віктор Бистров також вважає рішення ФФУ несправедливим. «З одного боку, озвучені зауваження мають місце, але вони стосуються й першої ліги. Раніше до них ставилися поблажливо, а зараз – після виходу команди у прем’єр-лігу – поставилися принципово», - говорить він. Віктор Бистров закликав уболівальників і футболістів продовжувати боротьбу за гру у прем’єр-лізі, це має бути спільна робота, можливо, з допомогою міської влади. «Для міста і вболівальників це дуже важливо. Боротися потрібно!», - закликав Віктор Бистров. 

Фракція «Нашого краю» буде ініціювати звернення Чернігівської міської ради до ФФУ з вимогою відновити справедливість та переглянути рішення щодо виходу «Вереса» замість «Десни» до УПЛ.

 

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.