Понеділок 19 листопада 2018 р. 23:34 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

Чергова сесія Чернігівської міської ради, що відбулася 21 квітня, розглянула низку важливих для міста питань, хоча пройшла напрочуд швидко.

Депутати фракції «Наш край» у Чернігівській міськраді підтримали внесення змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2017-2018 роки (йдеться про фінансування проектних робіт щодо створення музею міста Чернігова), затвердили у новій редакції Положення про громадський бюджет (бюджет участі) та внесли відповідні зміни до Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) у місті Чернігові на 2016-2020 роки. За словами секретаря міської ради Віктора Бистрова, бюджет участі є доволі успішною формою впливу громадян на розподіл коштів міського бюджету. Внесені зміни, запропоновані учасниками робочої групи, роблять цей процес більш доступним і зрозумілим для чернігівців.

Також депутати «Нашого краю» підтримали внесення змін до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2016-2017 роки (передбачають продовження розчищення русла річки Стрижень), змін та доповнень до Програми забезпечення обороноздатності військових формувань територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у місті Чернігові на 2016-2017 роки, якими заплановані заходи щодо поліпшення мобілізаційної роботи серед старшокласників чернігівських шкіл. Крім того, внесено зміни до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки – придбання спеціальної техніки для КП «Зеленбуд», аби і надалі тривало озеленення Чернігова, парки і сквери в обласному центрі Чернігова були затишними та ошатними.

Озвучили депутати і запити. Зокрема, Ганна Якубова – щодо необхідності укладання угод із молодими лікарями, аби вони залишалися працювати у Чернігові, Наталія Хольченкова – щодо забезпечення безперебійним гарячим водопостачанням жителів мікрорайону Савчука.


Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.