Неділя 16 грудня 2018 р. 01:13 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

Фракція «Наш край» у Чернігівській міській раді підтримуватиме рішення щодо зниження ставки єдиного податку для підприємців ІІ групи, що має виноситися на сесію міськради 28 лютого. Як повідомив керівник фракції Олександр Соколов, звернення підприємців розглядалося на засідання фракції і прийнято відповідне рішення.

За словами О. Соколова, на сьогодні фіскальний тиск на підприємців, зважаючи на зміни в законодавстві, підвищення мінімальної заробітної плати, рівень тарифів за комунальні послуги, оренди нерухомості, суттєво зріс. За неофіційними даними, майже 2700 чернігівських підприємців уже закрили свою справу.

«Якщо депутати міської ради не підтримають вимоги представників чернігівського малого та середнього бізнесу, то можна очікувати, що ще частина місцевих підприємців просто припинять свою діяльність, а від цього не виграє, ані місто, ані родини цих людей», - зазначив він. Крім того, варто очікувати тінізації доходів підприємців, зниження відповідних надходжень до міського бюджету.

Також О.Соколов підкреслив, що вимоги підприємців щодо зниження податків у Чернігові озвучуються не вперше.

«Кілька років тому Чернігівська міська рада підтримала підприємців аналогічним рішенням, і надходження до міського бюджету не скоротилися, а навпаки – зросли», - зауважив керівник фракції «Наш край» у Чернігівській міській раді.

 
Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.