Вівторок 20 листопада 2018 р. 00:24 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

«Наш край» відправив 7 лютого два автомобіля з гуманітарною допомогою з Чернігова до Авдіївки Донецької області, жителі якої потерпають від обстрілів бойовиків. На пропозицію благодійного фонду «Наш край» відгукнулися сотні депутатів та активістів політичної партії, звичайні мешканці Чернігова і майже усіх районів області, не байдужі до біди на сході України.

За словами керівника благодійного фонду «Наш край» Олександра Любарця, всього зібрано близько 7 тонн гуманітарної допомоги – продуктів харчування, медикаментів, теплих речей. «Ми завантажили автобуси у Чернігові, але ще будемо забирати речі і продукти у Ніжині, Прилуках, Бахмачі та Борзні, де також працювали пункти збору допомоги із прилеглих районів», - уточнив О.Любарець.

Адже гуманітарну допомогу за ініціативою «Нашого краю» зібрано у Бахмацькому, Борзнянському, Городнянському, Носівському, Ніжинському, Семенівському, Куликівському, Менському, Ічнянському, Прилуцькому, Талалаївському, Щорському та інших районах Чернігівщини. Він уточнив, що гуманітарний вантаж буде доставлено до єдиного пункту концентрації гуманітарної допомоги, що розташований у Краматорську.

У благодійному фонді «Наш край» вдячні всім за небайдужість та готовність допомогти.

Як повідомлялося, на Чернігівщині «Наш край» ініціював збір допомоги для постраждалих в Авдіївці.  Адже із 29 січня це місто потерпає від обстрілів бойовиків. У місті перебої електропостачанням, воду подають за графіком, у домівках ледь тепло. 

Прес-служба благодійного фонду «Наш край»

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.