Вівторок 14 серпня 2018 р. 13:18 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Розпорядження міського головиУКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

м. Чернігів

 

26 вересня 2017 року                                                                                                          № 276-р


Про проведення заходу «З вірою,
надією, любов’ю» в м. Чернігові

 

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про Національну поліцію», з метою проведення заходу «З вірою, надією, любов’ю» в м. Чернігові 30 вересня 2017 року:

1. Організатору заходів – Центру допомоги учасників АТО та їх сім’ям Чернігівської обласної ради (далі – Організатору) скласти схему перекриття руху (далі – Схема) під час проведення урочистої частини заходу з 11.00 до 13.00, погодити її з Управлінням патрульної поліції у місті Чернігові Департаменту патрульної поліції та Чернігівським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області і довести до виконавців цього розпорядження.

2. Начальнику управління патрульної поліції у місті Чернігові Департаменту патрульної поліції Леонову О. В., у разі погодження Схеми:

2.1. Вжити заходів з організації безпеки дорожнього руху у місцях проведення заходу відповідно до Схеми;

2.2. Забезпечити публічну безпеку і порядок у місцях проведення заходу.

3. Чернігівському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області забезпечити публічну безпеку і порядок у місцях проведення заходу.

4. Начальнику відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної та спеціальної роботи міської ради Ткачу А. В. забезпечити координацію дій правоохоронних органів з організаторами заходів.

5. Начальнику управління житлово-комунального господарства міської ради Куцу Я. В. забезпечити:

5.1. Прибирання території у місцях проведення заходів;

5.2. Підключення звукової та звукопідсилюючої апаратури на території скверу ім. М. М. Попудренка до мереж електроживлення для проведення урочистої частини заходу з 11.00 до 13.00.

6. Управлінню охорони здоров’я Чернігівської міської ради (Кухар В. В.) забезпечити медичний супровід під час проведення заходу.

7. Начальнику прес-служби міської ради Чусь Н. М. забезпечити висвітлення заходів.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Ломако А. О.

 

 

 

Заступник  міського голови                                                                                    О. А. Ломако

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Яку вулицю чи площу Чернігова Ви би перейменували, назвавши іменем Героя України і колишнього чернігівця Левка Лук’яненка?
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.