Середа 20 червня 2018 р. 10:38 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Розпорядження міського голови


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

м. Чернігів

15 травня 2017 року                                                                                                          № 153-р


Про реалізацію
культурологічних проектів


Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення громадської організації «ЧЕ Студія» та комунального підприємства «Міський Палац культури» Чернігівської міської ради, з метою залучення до відвідання Чернігова більшої кількості туристів, а також сприяння організації змістовного дозвілля мешканців міста:

1. Управлінню культури та туризму міської ради (Cавченко О. Ф.) забезпечити координацію реалізації на Алеї Героїв:

1.1. Соціально-культурного проекту «Зелена сцена» (виступи музичних колективів, відкриті уроки української мови, виставки художників та фотографів, дитячі програми, робота сувенірної алеї, публічні кінопокази, дискусійний майданчик «Розмовник», ростові вуличні шахи) протягом туристичного сезону – щоп’ятниці, з 19 травня до 25 серпня 2017 року включно, з 17.00 до 23.30 (без порушення режиму тиші після 22.00),

1.2. Соціально-культурного проекту «Літера» протягом туристичного сезону – щонеділі, з 3 червня до 25 серпня 2017 року включно, з 18.00 до 21.00.

2. Локації соціально-культурних проектів розмістити відповідно до плану-схеми розміщення об’єктів культурологічних проектів та відповідно до переліку учасників, наданого громадською організацією «ЧЕ Студія».

3. Комунальному підприємству «Міський Палац культури» Чернігівської міської ради (Должикова І. О.) забезпечити координацію та реалізацію культурологічного проекту «Літні музичні вечори» (виступи народного естрадного оркестру «Меридіан») протягом туристичного сезону – з травня до вересня, включно, щосуботи та щонеділі, з 17.00 до 19.00 на Алеї Героїв.

4. Управлінню культури та туризму міської ради (Cавченко О. Ф.), комунальному підприємству «Зеленбуд» Чернігівської міської ради (Старіков Р. М.) сприяти організації сувенірної алеї відповідно до плану-схеми розміщення об’єктів культурологічних проектів протягом туристичного сезону – з травня до вересня включно, щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі на Алеї Героїв.

Встановити, що на території сувенірної алеї виставляються художні вироби виключно ручної роботи майстрів та аматорів декоративно-ужиткового мистецтва, майстрів хенд-мейду та художників.

5. Управлінню архітектури та містобудування Чернігівської міської ради (Калюжний С. С.) розробити план-схему розміщення об’єктів культурологічних проектів.

6. Видатки на проведення культурологічних проектів здійснити за рахунок бюджетних коштів, передбачених на фінансування заходів управлінь та відділів, комунальних підприємств Чернігівської міської ради, відповідальних за проведення вказаних заходів на 2017 рік, та спонсорських надходжень.

7. Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Куц Я. В.) забезпечити можливість підключення звукопідсилюючої апаратури до міських електромереж протягом дії проектів та встановлення контейнерів для сміття, прибирання території алеї в місцях проведення культурологічних проектів.

8. Комунальному підприємству «Муніципальна поліція» Чернігівської міської ради (Хрустицький В. А.), управлінню патрульної поліції у м. Чернігові Департаменту патрульної поліції (Леонов О. В.) не допускати несанкціоновану торгівлю та самовільне заняття території проведення заходів для цілей господарської діяльності та розміщення додаткових торгівельних об’єктів, які не передбачені планом-схемою розміщення об’єктів культурологічних проектів.

9. Начальнику Чернігівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Чернігівській області (Кагітін С. Ф.) забезпечити публічну безпеку і порядок у місцях проведення культурологічних проектів.

10. Начальнику управління патрульної поліції у м. Чернігові (Леонов О. В.) вжити заходів з організації безпеки дорожнього руху та забезпечення публічної безпеки і порядку у місцях проведення культурологічних проектів.

11. Начальнику відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної та спеціальної роботи Чернігівської міської ради (Ткач А. В.) забезпечити координацію дій правоохоронних органів з організаторами культурологічних проектів.

12. Прес-службі Чернігівської міської ради (Чусь Н. М.), комунальному підприємству «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.) забезпечити висвітлення заходів, пов’язаних з реалізацію культурологічних проектів.

13. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Хоніч О. П.

  

 

Міський голова                                                                       В. А. Атрошенко

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.