П’ятниця 25 травня 2018 р. 13:38 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Розпорядження міського голови


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

м.Чернігів

23 лютого 2017 року                                                                                       № 57-р


Про нагородження
Почесною грамотою
та оголошення Подяки

 

1. Відповідно до Положення про Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63 (зі змінами), нагородити Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету зі здійсненням преміювання в розмірі 373 гривні кожному за рахунок коштів, передбачених кошторисом на 2017 рік:

1.1. За активну громадську позицію, розвиток волонтерського руху на Чернігівщині щодо підтримки учасників АТО та з нагоди Міжнародного жіночого дня:

– ДЕРКАЧ Віталію Віталіївну, дружину загиблого бійця 1-ої окремої танкової бригади Сергія Деркача, члена громадської організації "Родина Воїна";

– ЖИТНІКОВУ Людмилу Володимирівну, матір Ігоря Нешка, Героя загиблого в АТО, члена громадської організації "Єдина Родина Чернігівщини".

1.2. ПОЛЕТАЯ Віктора Миколайовича, майстра служби насосних станцій каналізації комунального підприємства "Чернігівводоканал" Чернігівської міської ради, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

1.3. МОСТОВУ Олену Олександрівну, робітника з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями дільниці з обслуговування житлового фонду № 2 комунального підприємства "Деснянське" Чернігівської міської ради, за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

2. Відповідно до Положення про Подяку Чернігівського міського голови, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, оголосити Подяку Чернігівського міського голови:

2.1. За активну громадську позицію, розвиток волонтерського руху на Чернігівщині щодо підтримки учасників АТО та з нагоди Міжнародного жіночого дня:

– БЕЛЕВАНЦЕВІЙ Олені володимирівна, матері Володимира Близнюка, Героя загиблого в АТО, члену громадської організації "Єдина Родина Чернігівщини";

– БРУЙ Наталії Василівні, дружині загиблого бійця 1-ої окремої танкової бригади Миколи Бруя, члену громадської організації "Родина Воїна".

2.2. БОРДОНОС Маргариті Іванівні, рекламному менеджеру комунального підприємства "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради, за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного жіночого дня.

2.3. МОРГУН Наталії Анатоліївні, провідному спеціалісту відділення військового обліку та бронювання солдатів і сержантів запасу Чернігівського об'єднаного міського військового комісаріату, за сумлінну службу в ім'я незалежної України.

2.4. За активну участь у громадському житті міста Чернігова та з нагоди Міжнародного жіночого дня:

– МАЖУЗІ Катерині Олександрівні, члену правління Ліги ділових та професійних жінок України;

– МІРОШНИЧЕНКО Оксані Андріївні, віце-президенту Ліги ділових та професійних жінок України.

2.5. КУЛЕШОВІЙ Марії Анатоліївні, головному спеціалісту юридичного відділу Чернігівської міської ради, за сумлінну службу в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного жіночого дня.

2.6. СОРОЦІ Надії Михайлівні, головному спеціалісту загального відділу Чернігівської міської ради, за багаторічну сумлінну службу в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного жіночого дня.

2.7. За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення:

– ГАНЯЙЛУ Анатолію Григоровичу, старшому майстру аварійно-транспортної служби комунального підприємства "Новозаводське" Чернігівської міської ради;

– СОТНИКУ Олегу Миколайовичу, слюсарю аварійно-відновлювальних робіт служби каналізаційних мереж комунального підприємства "Чернігівводоканал" Чернігівської міської ради;

– ВОЙТИШЕНКУ Вадиму Миколайовичу, слюсарю-сантехніку 4-го розряду дільниці з обслуговування житлового фонду № 1 комунального підприємства "Деснянське" Чернігівської міської ради;

– ГНІДІ Марії Федорівні, робітнику з комплексного прибирання та утримання житлового фонду з прилеглими територіями дільниці з обслуговування житлового фонду № 3 комунального підприємства "Деснянське" Чернігівської міської ради.

– ДЯЧЕНКУ Юрію Анатолійовичу, слюсарю-сантехніку 4-го розряду дільниці з обслуговування житлового фонду № 2 комунального підприємства "Деснянське" Чернігівської міської ради.

Підстава:

протокол засідання комісії з питань нагородження Чернігівської міської ради від 22.02.2017 № 7.

 

Міський голова                                                                         В. А. Атрошенко

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.