П’ятниця 24 травня 2019 р. 10:35 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення виконкомуУКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

7 червня  2018 року                                                                                                             №  255

 


Про затвердження та надання
містобудівних умов і обмежень
забудови земельних ділянок

 

Розглянувши клопотання керівників підприємств та організацій, звернення власників/користувачів земельних ділянок, пропозиції управління архітектури та містобудування міської ради та керуючись підпунктом 9 пункту «а» частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абзацом 4 частини 1 статті 14 Закону України «Про основи містобудування», статтею 29  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішенням Чернігівської міської ради від 31 травня 2007 року «Про делегування повноважень» (17 сесія 5 скликання) із доповненнями (52 сесія 5 скликання), виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити та  надати  містобудівні  умови   і    обмеження   забудови земельної ділянки:

1.1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Чернігівський ДБК»  для будівництва багатоквартирного житлового будинку в мікрорайоні «Масани»  в м. Чернігові з виділенням черговості будівництва.

1.2. Публічному акціонерному товариству «Чернігівобленерго» для будівництва кабельної лінії для електропостачання картоплесховища на орендованій земельній ділянці по вул. Громадській, 47а в м. Чернігові.

1.3. Публічному акціонерному товариству «Чернігівобленерго» для будівництва КЛ-0,4 кВ для електропостачання багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями на земельній ділянці, яка знаходиться в постійному користуванні по вул. Козацькій, 15а в м. Чернігові.

1.4. Акціонерному товариству «Будіндустрія» для будівництва твердопаливної парової котельні по вул. Індустріальної, 11 в м. Чернігові.

1.5. Приватному виробничому підприємству «Бригантина» для будівництва виробничої будівлі з виготовлення плитки з допоміжними приміщеннями та мансардним поверхом з автономним джерелом теплопостачання   на     орендованій   земельній   ділянці  по вул. Авдєєнка, 26б в м. Чернігові.

1.6. Публічному акціонерному товариству «КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ» для реконструкції автозаправної станції автомобілів з улаштуванням автогазозаправного пункту на орендованій земельній ділянці по вул. Ріпкінській, 3г в м. Чернігові.

1.7. Усовій Ользі Андріївні для реконструкції власного нежитлового приміщення (квартира № 2) для улаштування магазину непродовольчих товарів з окремим входом по вул. Гетьмана Полуботка, 28 в м. Чернігові.

1.8. Суворову Олександру Володимировичу для будівництва виробничо-складської    будівлі   на    орендованій   земельній  ділянці  по вул. Широкій, 2 в м. Чернігові.

1.9. Сілберштейн Ісроел для реконструкції власного житлового будинку з будівництвом прибудови, надбудови та підсобних приміщень на власній земельній ділянці по вул. Преображенській, 26 в м. Чернігові.

2. Внести зміни:

2.1. Внести зміни до пункту 10 розділу «Загальні дані»  містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки від  06.06.2017 № 02-01/63 наданих товариству з обмеженою відповідальністю «Атілос» для реконструкції власної нежитлової будівлі з будівництвом прибудови для розширення виробничих приміщень по вул. Текстильників, 2 на власній земельній ділянці.

2.2. До пункту 1.3. рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 31 жовтня 2017 року № 456  «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок» і викласти в такій редакції: «Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради для розробки робочого проекту «Реконструкція водопроводу до  полігону твердих побутових відходів (район «Масани») м. Чернігів».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Атрощенка О. А.    Міський голова                                                                                        В. А. Атрошенко    

 

    Секретар міської ради                                                                            М. П. Черненок 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.