Вівторок 19 лютого 2019 р. 02:24 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини та повідомлення

Прийом проектів бюджету участі на 2017 рік триватиме до 31 травня 2016 року


З 1 березня поточного року відповідно до затвердженого Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Чернігові вже вдруге стартував проект щодо залучення жителів міста до розподілу частини коштів міського бюджету на наступний бюджетний рік.

Прийом пропозицій (проектів) від чернігівців у рамках реалізації громадського бюджету (бюджету участі) триватиме до 31 травня. Прийом документів здійснюється відділом звернень громадян міської ради.

Пропозиції будуть перевірятися працівниками міськради (на реалістичність, можливість реалізувати проект упродовж року), і виставлятися на загальноміське голосування, яке планується провести у вересні поточного року.

Бюджет участі надає можливість громадянам - жителям міста Чернігова вирішити важливі, на їх переконання, проблеми свого двору, вулиці, мікрорайону чи навіть міста. Зокрема, на реалізацію проектів - переможців минулого року у міському бюджеті міста Чернігова на 2016 рік передбачено 4,8 млн гривень.

На пропозиції (проекти) чернігівців у бюджеті Чернігова на 2017 рік планується передбачити до 1% від загальноміського бюджету.


 Завантажити Бланк-заявку


Завантажити Рішення міської ради «Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Чернігові» № 7/VII – 9 від 28 квітня 2016рокуАнонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.