Субота 25 березня 2017 р. 15:36 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Новини та повідомлення

До загальноміського голосування у рамках бюджету участі допущено 56 проектів. Відповідне рішення схвалено сьогодні під час засідання робочої групи, що пройшло у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови – начальника фінансового управління Віктора Бистрова.

Кожен із поданих проектів виставлявся на голосування членів робочої групи, перед цим озвучувалися пропозиції і зауваження, надані структурними підрозділами міської ради.

"Ми намагалися знімати проекти тільки у виняткових випадках, більшість допущено до голосування навіть при суперечках", - зазначив В.Бистров. Він пояснив, що знято з реалізації проекти, вартість яких перевищує гранично допустимі суми бюджету участі, або земля чи майно не перебувають у власності Чернігівської міської ради, тобто вони не відповідають нормам Положення про громадський бюджет м. Чернігова.

Всього не допущено до голосування 16 проектів. Два проекти за згодою авторів об'єднано в один – це створення майданчика екстремальних розваг у Центральному парку культури та відпочинку. Ще кілька схожих проектів не об'єднано – автори не підтвердили свою згоду, тож вони будуть виставлені на голосування і конкуруватимуть між собою.

Голосування за проекти пройде у Чернігові з 5 до 19 жовтня. Пункти голосування розташовуватимуться у бібліотеках міста й окремих школах.

Вся детальна інформація буде розміщена на сайті Чернігівської міської ради у розділі "Громадський бюджет" та на сторінках газети "Чернігівські відомості".

Довідка: Бюджет участі передбачає участь жителів Чернігова у розподілі коштів міського бюджету. На наступний рік, зокрема, планується передбачити 4,8 млн грн на проекти чернігівців. Половина коштів буде витрачена на капітальні видатки і половина – на поточні.

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Ірина Синельник