Четвер 22 червня 2017 р. 23:23 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Новини та повідомлення

У Чернігові завершилася кампанія прийому проектів громадян бюджету участі. Як повідомили у відділі зв'язків із громадськістю міської ради, всього подано 73 проектів. Більша частина з них пропонують використати кошти поточних видатків, менше – капітальних. Зокрема, масштабними проектами бюджету участі є проект "Комфортний Вал", що передбачає впорядкування зони відпочинку на стародавньому Дитинці сучасними антивандальними ліхтарями, лавами та смітничками; європейськими варто назвати проекти зі створення у місті майданчиків для вигулу собак; будівництва сучасного скейт-парку; а великим бажанням чернігівських дітей – "Фонтан дитячих мрій" у сквері навпроти "Мегацентру". Подано також проекти облаштування спортивних майданчиків, встановлення GPS-навігації у комунальному транспорті Чернігова тощо.

За словами заступника міського голови – начальника фінансового управління міськради Віктора Бистрова, який очолює робочу групу з впровадження бюджету участі, всі проекти цікаві і заслуговують на реалізацію.

"Я вдячний активним і небайдужим чернігівцям, які написали проекти та запропонували свої ідеї, як зробити Чернігів кращим, успішним, європейським", - сказав він.

Тепер проекти будуть перевірятися у структурних підрозділах міської ради, а потім виставлятися на загальноміське голосування, що відбуватиметься у бібліотеках та навчальних закладах Чернігова.

До Дня міста передбачається виділити спеціальний майданчик на Алеї Героїв, де б автори проектів мали змогу презентувати свою ідею та агітувати за неї. Адже розпочинається змагання між авторами проектів, чия ідея буде втілена наступного року за кошти бюджету участі.