Неділя 23 квітня 2017 р. 08:34 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Новини та повідомлення

ПРЕС-АНОНС

У Чернігові тривають зустрічі (майстер-класи) щодо розробки проектів бюджету участі на 2016 рік.

10 вересня – ЗОШ №20 (вул. Коцюбинського, 8). Початок о 18.00.

11 вересня у міській бібліотеці імені Коцюбинського відбудеться велика майстерня щодо розробки проектів бюджету участі на 2016 рік. Усі бажаючі зможуть отримати консультації щодо написання проектів, а також презентувати свої напрацювання громадськості.

Початок заходу о 17.00.

Термін подачі проектів бюджету участі до відділу зв'язків з громадськістю Чернігівської міської ради до 15 вересня.

Довідка: Бюджет участі надає можливість жителям міста вирішувати важливі на їх переконання проблеми свого двору, вулиці, мікрорайону чи навіть міста. Зокрема, на проекти чернігівців у бюджеті Чернігова на 2016 рік планується передбачити 4,8 млн гривень.

Упродовж 1-15 вересня цього року триває прийом документів у відділі зв'язків із громадськістю міської ради (тел. Для довідок: 67-68-61, 678-300). Із 16 вересня до 4 жовтня пропозиції перевірятимуть працівники міськради на реалістичність, можливість реалізувати проект упродовж року, і виставлятися на голосування. Планується, що загальноміське голосування проходитиме із 5 до 19 жовтня.

Більше інформації на сайті Чернігівської міської ради: http://www.chernigiv-rada.gov.ua/budget/docs

Запрошуємо усіх активних і небайдужих громадян.