Середа 20 червня 2018 р. 23:29 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Новини та повідомлення

Шановні мешканці міста!

З 15 квітня розпочинається прийом проектів в рамках Програми реалізації громадського бюджету у м. Чернігові на 2019 рік.

Подання проектів здійснюється авторами в електронному вигляд шляхом заповнення електронної заявки, після їх реєстрації в електронній системі "Громадський проект" https://chernihiv.pb.org.ua/.

Після успішної реєстрації та внесення необхідної інформації про проект, його друкований варіант, згідно з додатком 1 до Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Чернігові, обов’язково подається до відділу звернень громадян міської ради за адресою: вул. Шевченка, 9.

Прийом проектів здійснюватиметься до 31 травня поточного року включно з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. Перерва з 13.00 до 14.00.

Телефон для додаткових консультацій (04622) 4-00-45