21 жовтня 2016 р.

У Чернігові особливі діти підготували концерт для особливих дорослих

20 жовтня в Чернігівському геріатричному пансіонаті відбувся святковий концерт для його підопічних.

Перед присутніми виступили вихованці Чернігівського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, Чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2, Чернігівського міського об’єднання інвалідів «Шанс», а також місіонери церкви Ісуса Христа святих останніх днів.

Діти, серед яких були й ті, що теж мають певні вади здоров’я, підготували дуже цікаві концертні номери - вони співали, танцювали, розповідали вірші. А після виступів всі учасники зібрання сфотографувались на згадку.

Такі соціальні заходи у місті проводяться постійно, адже особи з обмеженими можливостями та літні люди, які не мають родичів, дуже потребують підтримки, уваги та турботи. Протягом вже 15-ти років до Міжнародного дня жінок – 8 березня, до Дня інвалідів у геріатричному пансіонаті проводиться така концертна програма за участю дітей, які теж потребують уваги та самореалізації у суспільстві.