20 жовтня 2016 р.

Фестиваль-конкурс патріотичної пісні в Чернігові до 72-ї річниці визволення України

23 жовтня о 18.00 у Міському Палаці культури відбудеться Сьомий відкритий міський фестиваль-конкурс української патріотичної пісні «Поклик серця». Відповідне розпорядження підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 7 жовтня 2016 року.

Фестиваль-конкурс патріотичної пісні присвячений 72-й річниці визволення України від нацистських окупантів.

Захід проводиться у трьох номінаціях: солісти-вокалісти; авторська пісня; вокальні ансамблі.

Учасники змагатимуться у трьох вікових групах:

- молодша - до 11 років

- середня - від 11 до 16 років

- змішана - від 17 років

З 10 жовтня до цього часу тривав прийом заявок від усіх бажаючих взяти участь у фестивалі-конкурсі. А 23 жовтня о 10.00 у Міському Палаці культури серед них проходитиме відбірковий тур.

Переможці фестивалю-конкурсу отримають дипломи, пам’ятні подарунки та призи від організаторів та спонсорів конкурсу.