29 липня 2016 р.

Міський бюджет Чернігова за І півріччя 2016 року: доходи та видатки

Виконком Чернігівської міської ради на своєму засіданні 28 липня затвердив Звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2016 року.

За І півріччя обсяг надходжень загального фонду міського бюджету міста Чернігова становить 450 092,585 тис грн. Порівняно з І півріччям минулого року надходження зросли у 1,6 рази.

Разом з тим, і видатки загального фонду міського бюджету зросли на 42,6%. Вони становили за півріччя 487 376,8 тис грн. З них 242 156,5 тис грн (49,68%) витрачено на фінансування сфери освіти, 131742,8 тис грн (27,03%) – медичної, 36 448,8 тис грн (7,48%) – на житлово-комунальне господарство міста.

Переважна частина (80,7%) фінансових ресурсів витрачена на «захищені статті». З них на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери і нарахувань на неї - 61,8%, забезпечення фактичного споживання енергоресурсів – 12,7%, на харчування та медикаменти – 3,4%.

До спеціального фонду міського бюджету (а це екологічний фонд, бюджет розвитку тощо) залучено 47 634,81 тис грн, що теж значно більше за показник аналогічного періоду минулого року. Видатки з нього, з урахуванням субвенцій з державного та обласного бюджетів, становили 67 322,556 тис грн.

Динаміка зростання обсягів бюджету зберігається, - сказав, представляючи звіт, начальник Фінансового управління Чернігівської міської ради Олександр Мельник.

Разом з тим, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко застеріг членів виконкому від нераціонального використання бюджетних коштів. Адже залишаючи на місцях більше доходів від податків, держава завжди перекладає на місцеві бюджети й додаткові статті витрат.

Довідково:

Проект рішення виконкому «Про розгляд Звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2016 року»