23 червня 2016 р.

Перекриття руху автотранспорту на перехресті вул. Любецька – вул. Козацька – вул. Громадська

У Чернігові з 25 по 28 червня рух автотранспорту на перехресті вул. Любецька – вул. Козацька – вул. Громадська буде повністю перекритий. Це пов’язано з початком планових робіт по демонтажу та монтажу контактної лінії по об’єкту «Будівництво тролейбусної контактної лінії по вул. 50 років ВЛКСМ (вул. Козацька) у м. Чернігові».

Як повідомив начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Бєльський, весь транспорт буде рухатись в об’їзд.

Перша схема (для громадського транспорту): від вул. Незалежності (круг на Масанах) – вул. Глібова – вул. Л. Пашина (колишня вул. Беспалова) – вул. Гагаріна – вул. Ріпкінська – вул. Любецька – вул. М. Небаби (колишня вул. Боженка) – пр. Миру.

За цією схемою буде їздити автобусний маршрут № 20 (Вокзал – вул. Незалежності), № 21 (вул. Незалежності – вул. Одинцова) та № 15 (Забарівка – вул. Савчука). Замість тролейбусу № 6 тимчасово буде їздити автобус № 6-а. Крім того, автобусний маршрут № 23 (Вокзал – вул. Незалежності) буде скорочений – від Вокзалу до перехрестя вул. Любецької та вул. Козацької (до місця планових робіт).

Друга схема (як варіант для іншого транспорту): від вул. Незалежності (Круг на Масанах) – вул. Любецька – вул. Квітнева – ЗАЗ – пр. Миру.