9 лютого 2016 р.

Примусове стягнення заборгованості — дієвий засіб підвищення платіжної дисципліни платників до бюджету Пенсійного фонду

З метою підвищення результативності стягнень за виконавчими документами управлінням Пенсійного фонду України в м. Чернігові продовжено практику взаємодії з органами державної виконавчої служби.

Протягом 2015 року за участі представників управління Пенсійного фонду та відділів державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції проведено 6 нарад з питань погашення заборгованості, на яких обговорювалися питання своєчасного, повного та результативного проведення виконавчих дій.

Спеціалісти управління разом з державними виконавцями в 2015 році здійснили спільні виїзди до 29 боржників Фонду.

Підсумком безпосередньої участі фахівців Фонду у виконавчих провадженнях стало надходження за 2015 рік до пенсійного бюджету коштів на суму 2,1 тис. грн.

Загалом з початку року від примусового стягнення мобілізовано 5 749,2 тис. грн.

Станом на 01.01.2016 на виконанні у відділах державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції знаходиться близько 2 800 виконавчих документи на суму 25 173,9 тис. грн.

За інформацією управління Пенсійного фонду України в м. Чернігові