24 листопада 2015 р.

У Чернігові відкрито фотодокументальну виставку «Палає пам’яті свіча»

У Державному архіві Чернігівської області з 18 листопада розпочато експонування фотодокументальної виставки «Палає пам’яті свіча» до роковин Голодомору 1932–1933 років.

Документи, презентовані на виставці, відтворюють трагічні сторінки історії Чернігівщини, пов’язані з голодом, штучно організованим та зумисно підтримуваним тоталітарним комуністичним режимом.

Документальний склад виставки – постанови, розпорядження, доповідні записки, інформації. Також представлені листи, скарги та звернення селян, які шукали справедливості та сподівалися на вирішення своїх проблем партійними органами.

У матеріалах – спогади та біль про жахливу правду голодних років.

Виставка діятиме до 20 грудня.

Чернігівці та гості міста можуть переглянути експозицію та долучитися до вшанування пам’яті численних безневинних жертв голодоморів.

За інформацією Державного архіву Чернігівської області