6 липня 2015 р.

Запрошуємо жителів Чернігова взяти участь в анкетуванні для проведення лабораторних перевірок якості продовольчих товарів

Управління споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради з метою оцінки рівня продовольчої безпеки на споживчому ринку міста, запобігання реалізації в роздрібній торговельній мережі неякісної та небезпечної для життя і здоров'я споживачів продукції та на виконання заходів Програми захисту прав споживачів у Чернігівській області на 2014-2015 роки проводить опитування споживачів товарів та послуг міста Чернігова.

Пропонуємо відповісти на питання анкети, що розміщена за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1wDeE3GbHtgvSMjh9Kbf_l119FRrLYfwsLDF2geY93gU/viewform?usp=send_form

За результатами анкетування на базі акредитованих лабораторій відбуватимуться перевірки якості та безпеки продовольчих товарів, що входять до споживчого кошика.

Ці заходи проводяться для обізнаності споживачів у період дії мораторію на проведення перевірок об'єктів торгівлі.

За інформацією управління споживчого ринку та підприємництва міської ради